Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A biotech-es protein fuel...

A biotech-es protein fuel szívódik fel a leggyorsabban?

Figyelt kérdés

Azt mondják akár edzés közben is lehet fogyasztani.És 440 ft/50 ml, ami 30g fehérjét tartalmaz nem is olyan rossz ár.

[link]



2012. nov. 12. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, a whey hidrolizátum a leggyorsabb, mivel ez már egy un. előemésztett fehérje.
2012. nov. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

No azért egy pllanatra áljunk meg egy szóra!!!


[link]


Nézzük csak meg az összetevőket?


Összetevők: víz, hidrolizált fehérje mátrix, citromsav, L-lizin, tejsavó fehérje hidrolizátum, aroma, L-arginin, L-leucin, L-izoleucin, L-valin, piridoxin-hidroklorid, cianokobalamin, kálium-szorbát, édesítő (aceszulfám-K, szukralóz)


Ha és valóban ez csak whey hidrolizátum lenne, akkor a felsorolásban a víz szó után miért van az a megfogalmazás, hogy hidrolizált fehérje mátrix?!?!

Vajon ebbe mi lehet, akkor, ha pár szóval arrébb meg tejsavó fehérje hidrolizátum szó szerepel.


Létezik egy olyan anyag is hogy hidrolizált kollagén, meg létezik egy olyan hogy hidrolizált whey koncentrátum, meg hidrolizált whey izolátum!!! Nagyon de nagyon nem mindegy.

2012. nov. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egy whey hidrolizált koncentrátum. A hidrolizáltsági fok a legmagasabb DH32-es. A proteinen és az ízen kívül semmi más nincs benne. Vízzel old fel.

[link]

2012. nov. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:

440forint 30g proteinért hogy a fenébe ne lenne már drága.

ha csirkemell kilóját veszed 1600ért és nézünk egy olyan adagot ami 30g protent tartalmaz az még 200ft sem lesz.


ha meg veszünk egy másik kieget pl vpx syngexet ami bőven jó lesz neked is és abból nézünk egy olyan adagot ami 30g proteint tartalmaz az még a 180ft sem éri el.


szóval én nem értem hogy hogy mondhatsz ilyet hogy 440ft nem sok 30g proteinért.

2012. nov. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így van, nem olcsó szerintem sem.
2012. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olcsónak nem olcsó, de én szeretem.
2012. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze jó cucc, de cask egy bizonyos szint felett van értelme, ha kezdő vagy akk vannak sokkal fontosabb dolgok amire költhetsz.
2012. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Márkától függetlenül a whey hidrolizátumok valóban igen gyorsan szívódnak fel. Edzés közben EAA és vagy BCAA ásványvízben is megfelelő.
2012. nov. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az igen magas hidrolizáltsági fokú, teljesen szénhidrát mentes hidrolizátumok kissé kesernyés ízűek.
2012. nov. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arról azért ne feledkezzünk meg, hogy szója hidrolizátum is létezik, aminek az íze finom.
2012. nov. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!