Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fegyencedzés edzésterv?

Fegyencedzés edzésterv?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a Fegyencedzés könyvet olvasni, és azért írok, hogyha én fél éve már fekvőtámaszt és felülést csinálok akkor az edzéstervem lehet e a "jó magaviselet" mert a "friss hús"-t kicsit lazának tartom, az edzésemet azelőtt 2 naponta csináltam 1 pihenőnappal köztük, és hogy lehet e olyat hogy az első lépést kihagyom pl a falnál fekvőtámaszt? Vagy inkább mennyek végig az összesen csak nagyobb ismétlésszámban?
2013. jan. 12. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is olvastam a könyvet és próbálgattam a gyakorlatokat.Szerintem nyugodtan át ugorhatsz pár szintet tényleg nagyon lazák az első szintek.Szerintem azért van így hogy bármilyen edzetlen ember eltudja kezdeni eszt az edzés programot.
2013. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rémuralom ***** válasza:
Ne hagyd ki, szerintem nem véletlenül van az ott. Ha úgy érzed, 10-20 "fekvőtámaszt" a falnál simán meg tudsz csinálni, csinálj belőle mondjuk ötvenet, vagy még többet.
2013. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az eleitől kell kezdeni
2013. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdheted az elejétől bajod nem lesz tőle az biztos.Csak egy pár hónap úgy elfog menni hogy nem fejlődsz erőben és izomba semmit.Amíg nem kapják meg a rendes terhelést az izmok addig nincs fejlődés.Mondjuk a nagy sorozat számok kis állóképességet azért adhatnak.
2013. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aikiboxer ***** válasza:

Nyomj le rögtön 3x50 falitámaszt, és ha megy, akkor a következő edzésen ugorhatsz a 2. szintre. Ezzel azért vélhetően meg fogsz szenvedni. Ha ebből is lenyomsz 3x50-et, ugorhatsz tovább. :)



Nekem nem tetszenek a könyvben lévő edzéstervek, mert nem bontják szét a napokat felső- és alsótestre, hanem mindig van egy kis ez-az. Nekem az vált be, h két nap van:

A) fekvő, húzódzkodó, kézenállós nap

B) hidas, lábemelős, guggolós nap.

A kettő eloszlása pedig tetszés szerinti.

2013. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!