Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek mi segíteni elő...

The viper kérdése:

Szerintetek mi segíteni elő még jobban az izom növekedést?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 09:29
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

Ha olcsón szeretnél a táplálkozásodon javítani ajánlom ezt a blogot!


[link]

2012. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Magyarvitéz ***** válasza:
Nem okoskodásnak szántam...Pont ezekről a sztereotípiákról beszéltem.27 éve edzel és mégis azt mondod hogy a mell-bicepsz jó akkor sajnálom ,hogy így gondolod.Nem mondtam hogy ezekkel nem érsz el eredményt ,de ezek az edzéstervek minden ésszerűséget nélkülöznek.Fejlődsz tőlük ,nem mondtam ,hogy nem.És azt sem mondtam hogy mindenkinek ugyanaz az edzésterv jön be ,és azt sem hogy az edzésterveket nem kell változtatni idővel.Csupán pont arra próbáltam rávilágítani amit mondtál ,az emberi hülyeségre és a szóbeszéd hatalmára amihez már az internet is hozzájárul.Ennyi a véleményem.
2012. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Kicsit több tapasztalatom van nálad. De dobjál már egy képet, hogy mennyire vagy izmos a mell-tricepszeddel. Egyébként az is jó, meg,ez is jó. Nincs olyan, hogy csak egy edzésterv a jó. Ezt nehéz felfogni ugye??

Jöhet a kép, utána tárgyalhatunk, ha izmosabb vagy nálam.

2012. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Sznofru ***** válasza:

Miért ne lehetne a mell-bic jó? Szeparáltságról hallottál már?


"Sokkal inkább mell-tricepsz vagy mell-váll.Mert ha pl hétfő mell-bicepsz kedd meg hát tricepsz akkor a melle edzéssel a tricepszre is jut terhelés és másnap megint tereled vele ,ez így nem jó."


Mégegyszer, tehát szeparáltság. Ha te úgy edzed meg pl. a melledet, hogy a tricepszedet eléggé érzed, akkor szarul nyomtál pl. fekve. Érdekes, hogy én tudok úgy fekvenyomni, hogy a tricepsz nem kap akkora terhelést (nem azt írtam, hogy egyáltalán nem kap).


Emiatt - mivel célszerű egy napot mindenképpen kihagyni két edzés között - két nap múlva normálisan meg tudom edzeni a tricepszemet. De amúgy is :)


Amúgy meg hetente kétszer edzel csak? Hétfőn meg kedden? Tehát ha mondjuk háromszor edzenél akkor mondjuk a hétfő mell-bicepsz, szerdán mondjuk láb, pénteken meg - kedd helyett - hát-tripcesz, hupsz, mindjárt van négy nap közöttük. Ezt hívják átgondolt edzéstervnek.


Amúgy meg nekem négy napos edzéstervem van, de csak heti háromszor edzem. Igy egy átcsúszik, a köv hétre. Emiatt én nem hetente, hanem tíz naponta edzem meg ugyanazt az izmot, de nekem ez így jön be. Minden ember egyedi. Tehát nincsenek szabályok, hogy a mellett a bicepszel vagy a tricepszel kell együtt edzeni.

2012. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Pontosan így van, mindenkinél más működik. Nincsenek kőbe vésett edzéstervek. Ha lenne legjobb edzésterv, akkor mindenki azt végezné.

Ezért nem kell okoskodni és hülyének nyilvánítani másokat, akik nem mell-tricepszet végeznek.

2012. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Magyarvitéz ***** válasza:
Montez nem mondtam ,hogy többet tudok nálad és nyilván izmosabb vagy ha már 27 éve nyomod én meg 1 éve 16 évesen nem tudok annyit elérni tesztoszteron hiánya miatt mint te aki már 27 biztos van.És én nem nyomok mell-tricepszet.Halottam már a szeparáltságról is.De nem tartom akkor sem okos dolognak ezt a bontott edzéstervet ,de ez csak az én véleményem.Heti 3-szor edzem egész testeset ,próbálok inkább alap ,összetett gyakorlatokat végezni , olyanokat amik nagyobb súllyal mennek és nem izolálknak.És tudom ,hogy mindenkinek más jön be ,de akkor is az a véleményem ,hogy van jó és rossz edzésterv vagy legalábbis mindenképp van olyan amivel ugyan fejlődsz de lehetne jobb is.És bocsánatot kérek ha okoskodásnak gondoltátok amit írtam ,nem akartam annak ,csak a véleményem írtam meg.Illetve ha tényleg érdekel akkor küldök 1-2 képet magamról.
2012. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Sznofru ***** válasza:

16 évesen teszto hiánya? Hmmm...


Én megannyi edzéstervet próbáltam és nekem pl. nem jön be a teljes test.


Maradjunk annyiban, hogy van még mit tanulnod.

2012. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Magyarvitéz ***** válasza:
Nem mondtam ,hogy mindent tudok...És 16 évesen még nincs olyan nagy tesztoszteron termelés mint 18-19 illetve még idősebb korban.Hormonkészítményt meg nem szedek.Még kiegészítőt ,sem mert eléggé drágák nekem ezek.
2012. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Sznofru ***** válasza:

Pont fordítva van, idősebb korban - főleg 40 felett, szegény Montez :) - elkezd csökkenni a tesztoszteronszint.


A legutóbbi vérvételkor nálam a határon belül volt, huhhh :)

2012. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Magyarvitéz ***** válasza:
Igen csökken ,de 16 évesen meg nem olyan nagy mértékű mint mint 18 évesen.Legalábbis én ezt halottam.
2012. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!