Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi idő alatt tudom kigyúrn...

Mennyi idő alatt tudom kigyúrni a hasamat meg hogy bicepszem is legyen 3 hónap elég rá de mindennap edzek így elég?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez változó csak legyen meg a sok nutelláskenyér meg kóla, aztàn szerintem max 2 hónapot gyúrj és akkor igy fogsz kinézni [link] ,

Ha tovább folytatnád túl izmos lennél, ja és a hétvégi berugás és a napi cigi is jó lenne ha meglenne :D

2012. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ma 21:58 azért jót nevettem. :DDD

Kérdező sok mindennel nem vagy tisztában úgy látom, olvas utána mindennek mire is való a net, google--> hogyan edzek ? Miket csináljak, a shop.builder-t ajánlanám ott minden alapot le írnak.3 hónap alatt ha minden nap edzel nem sok mindent fogsz elérni először olvass!!!! :)

2012. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

először is csak minden második nap edz mert kell idő a szervezeted pihentetésére is ,másodsorban ha ilyen keveset tudsz a témáról akkor tényleg olvass el valamit a netten ,és ha 14 évnél fiatalabb vagy akkor érd be a fekvőtámasszal,felüléssel,guggolással vagy húzódzkodással

vagy jóga

2012. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!