Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan vastagíthatnám a karom?

Hogyan vastagíthatnám a karom?

Figyelt kérdés

Magas vagyok (190cm) és nagyon hosszú karjaim vannak, nem is tudom, "pókkarok"-nak nevezik talán.

Igen, tudom hogy tömegelni kell, rajta is vagyok az ügyön, szóval az összkép már kezdene kialakulni csak a karom (főleg szemből) nagyon vékony.

Nincs valami edzéstechnika ami segítene? Pl egybe edzeni a bicepszet-tricepszet, vagy többet edzeni tricepszre, vagy valamilyen "különleges" gyakorlat. Várom az ötleteket! Köszönöm!


2012. okt. 5. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos varázsgyakorlat. Tömegnövelő étrend kell és heti egy kemény karedzés. Bicepszre és tricepszre is 3-3 gyakorlat, 3 sorozattal, 8-10 ismétléssel. Minden héten változtass valamit: gyakorlatokat, azok sorrendjét, egyenes rúd- francia rúd váltogatása, stb..
2012. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!