Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Járok rendesen kondizni, meg...

Járok rendesen kondizni, meg minden, mit szedjek amitől elkezdek nagyon gyorsan szálkásodni, meg nőni?

Figyelt kérdés
Hallottam 3cuccról amit egyszerre kell szedni és nagyon gyorsan elkezdesz szálkásodni, izmosodni, persze rá is kell gyúrni! Segítsetek, mert mihamarabb "szép" akarok lenni! Köszi! :)
2008. máj. 18. 22:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

1.) Hangyat szedj! Szteroidokat nem ajanlom, mivel nem ertesz hozzajuk, ezaltal ha fek is szednel nemi izmot, garantalom, hogy 1 honapon belul visszaesnel a kezdeti szintre (Nem egy embernel lattam mar ilyet). Masodsorban ha nem megfeleloen hasznalod oket gyakorlatilag egy egesz eletre hazavaghatod a hormonhaztartasodat... Ugye nem szeretnel melleket?

2.) Rakd rendbe a kajadat! Ameddig nem lesz meg a napi 5g szenhidrat, es a 2 gramm feherje testsulykilogrammonkent, addig ne varj fejlodest.

3.) Hozzaertovel csinaltass megfelelo edzestervet.

4.) Ha ez mind megvan szerezz be sima tejsavofeherjet pl: Scitec 100% Whey Protein Professional-t, mivel eleg nehez bevinni a megfelelo mennyisegu feherjet, igy valszeg majd kiegeszites kell. A feherjepor nem karos, ugyanolyan feherje mint a kajaban van, nem kell felni tole tejsavobol gyartjak.

5.) Ha mar par honapja csinalod, akkor lehet csinalni egy kreatin kurat (20 eve hasznaljak, es senkinek nem lett meg baja tole) en Scitec Crea-Bomb-ot hasznalok.


Rolam:

185cm vagyok es 87kg, 3 eve edzek, volt jo sok kihagyas munka miatt. 5 hete kezdtem ujra. Napi 400g rizs, 600g csirke, 100g zab, 1 kanal lenmagolaj, 60g proteinpor a menu. 4 napra osztott edzestervem van, es ezzel 6 het alatt 5 kilo jott fel ram aminek nagy resze izom, ugyhogy nem a levegobe beszelek.

Ne feledd a testepites 70%kaja 30%edzes! Ha rossz a kajad akkor nincs az a tabletta amitol megizmosodsz!

Sok sikert!

ui.: [link] a legjobb oldal amit ajanlani tudok!

2008. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"És a sok műanyag szartól amik a "térfogatnövelőkben" vannak tönkreteszik az emésztőszerveidet."

1.) Az tomegnovelo.

2.) Ha normalis gyartotol vasarolsz akkor nem muanyag es nem szar.

3.) Ha idiota vagy es megiszol napi 45 turmixot persze, hogy hazavagja az emesztorendszered, mivel az emberi emesztes szilard kajahoz van szokva, szoval napi 1-2-3 turmixtol semmi bajod nem lesz.

4.) Ezeket nemhiaba hivjak etrendkiegeszitonek, csak annyit szabad bevinni belole amennyi az etrend KIEGESZITESEHEZ szukseges.

2008. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
én a hervisben vettem 2500ft-ért 1kg-os,kreatinos fehérjés tömegnövelőt,és elég jó hatása van simán megérte,de a teszkós az már gáz volt xd
2009. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

naposim!

tömegnövelő por

2009. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!