Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi igaz abból, hogy ha valaki...

Mi igaz abból, hogy ha valaki felhagy a szteroidokkal, akkor utána már nem fejlődik?

Figyelt kérdés
Egyik haveromnál dettó ez a helyzet. Ugyanazzal az edzéstervvel én fejlődök, soha nem kokszoltam, ő viszont 1 éve hagyta abba, de azóta - mondjuk vegyük példának a klasszikus fekvenyomást-, nem képes kinyomni többet mint egy éve (1RM súly!) Már nem is fog fejlődni koksz nélkül? Én mondtam neki, hogy variáljuk az edzésterven és akkor fog, de ő inkább ismét kokszolni akar.

2012. aug. 11. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínünek tartom, hogy nincs rendben a kajája. Koksz után is lehet fejlődni, csak nem olyan gyorsan.
2012. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy kajázunk mint eddig. Én fejlődök ő meg nem. Már ott tartunk, hogy én kezdek hinni ebben a...hiedelemben vagy tényben? Mondjuk nem az én bajom, de hát az edzőpartner az edzőpartner :D
2012. aug. 11. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:

valszeg akkor az a baj,hogy ugyanúgy esztek.

egy nagyobb testhez,több bevitt napi kalória kell.

500asával ki tudjátok kísérletezni.

egy hónapig eszel 3500kalt naponta,méred magad.

a következő hónapban meg 4000kalt stb.

2012. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy ugyanúgy eszik. Koxal kevesebb kajával is fejlődik és nagyon sok víz is feljön, így ha kox nélkül nem eszik többet persze hogy nem fog fejődni.
2012. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ezért nem szabad elkezdeni koxolni, mert látod hogy azzal mekkorát lehet könnyen fejlődni és aztán nélküle már nem tudod rendesen csinálni, hogy mindig ott van a kísértés, hogy bezzeg koxal mekkorát fejlődtem 3hét alatt és így óriási akaraterő kell hogy ne kezd el újra. A kox az olyan mint egy drog.
2012. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor a kaján is változtatunk. Csak nem vagyunk még olyan profik, hogy mindenre gondolunk. Hát neki nincs sok akaratereje az tuti. Nekem viszont annál több, erről nagyon sokat tudnék mesélni. Az én életemben a koksz nemigen fog szerepet kapni soha. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 12. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:

"Akkor a kaján is változtatunk. Csak nem vagyunk még olyan profik, hogy mindenre gondolunk"


Azért ez után a mondat után megnézném at az étrendet.

2012. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Magába a kajába nem hiszem, hogy bele tudnál kötni. Mármint minőségileg. Haveromnak kell többet ennie, ennyi a matek, a fentebb válaszolók szerint. Ha nekem **ar lenne az étrendem, akkor nem bírnék meló után még edzeni, nem fejlődnék, és nem úgy néznék ki, mint most.
2012. aug. 12. 18:28
 9/9 anonim ***** válasza:
El se kellett volna kezdeni kokszolni!:)
2012. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!