Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi idő alatt lesz kockás...

Mennyi idő alatt lesz kockás hasam, illetve mennyi idő múlva dolgozom le a meglívő vékony zsírrétegez?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, napi 150 felülést, 50 intenzív lábemelést és a lábemelés után közvetlenül 1-2 perc lábkitartást csinálok minden nap. Rendesen eszem, nem hízok, nem vagyok napközben fáradt, semmi ilyesmi. Kell pihenőnap ha az eddzések kezdése és vége között 22-26 óra eltelik?

A fogyás teljesen megállt és szerintem az izmaim sem formálódnak egy ideje. Emellett van 30 "gyémánt" és 30 széles fekvőtámasz, az utóbbi öklön, minden nap.

A válaszokat előre is köszönöm.


2009. júl. 14. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Azért állt meg a fogyás, mert ahhoz hogy a maradék zsír is eltűnjön diétázni kellene már. Egyébként heti 3-4-5 "edzésnél" több fölösleges, hagyni kell regenerálódni .
2009. júl. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen diétázopm mert napi 2 magas fehérjetartalmú, kicsivel átlag alatti zsírtartalmú, átlagos szénhidráttartalmú ételt eszem normál vízmennyiség mellet
2009. júl. 14. 00:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A napi két étkezés nagyon kevés. Oszd szét 5-6 étkezésre. A fehérjét növeld, a szénhidrátot meg csökkentsd. Én a helyedben elkezdenék gondolkozni valami aerob edzésen is(pl.:erőltetett séta, biciklizés minimum 40 perc).
2009. júl. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
olyan kockásra gyurd a hasad hogy amőbázni lehessen rajta
2009. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha 6-8 kockán amőbázol nekem, ígérem olyan kockás lesz...
2010. jún. 19. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!