Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Danabol mellé heti hány...

Danabol mellé heti hány súlyzós edzés? A többi lent!

Figyelt kérdés

újra fogalmaztam a kérdést mert sokan nem értettek ...

Thai boxolok (nem verseny szerűen , csak hobbiból heti 3 másfél órás edzésem van ... )

Nem akarok mr.olimpia lenni és nem tervezem , hogy a scitec arckép legyek..

Csak felszeretnék szedni párkilót mert itt a nyár ...

zöld szív alakú danabolról van szó METHANDIENON hatóanyagú



2012. jún. 20. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Újrafogalmazom, mert látom nem értetted...

Ha NEM akarsz versenyezni, akkor NE használ semmiféle szteroidot, pláne ilyen fost. FELESLEGES. Ha meg csak megkönnyíteni akarod a munkát, akkor szégyelld össze magad, mert nem vagy Férfi.

2012. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Edz heti 5-6x sok ch,kreatin meg dana melett menni fog....De a kura vegen legalabb 1 honapig szedj zitazoniumot (venykoteles) de ha danat tudsz szerezni gondolom ez se fog gondot okozni.
2012. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem a munka a piszkos nekem , hanem az idő kevés !

És ha regeneráció időt jóval megdobja így hetente nem csak egyszer edzhetek az adott izom csoportra !

2012. jún. 20. 20:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt mondtad nem versenyzel, hát akkor hova sietsz?


Ja, és azt kifelejtettem, hogy könnyen káros is lehet.

2012. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem karosabb mint a kokain vagy a legalisan beszerezheto fu (amirol az se lehet tudni milyen hosszutavu mellekhatasai lesznek) megis minden 14eves kis p0cs tolja...A mefirol es tarsairol ne is beszeljunk amit novenyvedokent arulnak es kb annyi ido alatt ra lehet szokni mint a kokora....


Ez csak a majat teszi tonkre es hormon szintet novel ha 1. szarzul alkalmazod 2. nem vedekezel ellene pl:zitaval...

2012. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen jó, hogy a kokonál meg a fűnél nem károsabb, akkor toljuk nyugodtan! Sőt legalizáljuk, tüntessünk érte, mint a fűért remegő drogosok!

Mihez kevés az idő? Őszig elvisz a kaszás? Ha most nyáron nem hozol csúcsformát, akkor kiesel valami játékból ahol 10 milla a fődíj? Vagy azt hiszed minden csaj lefog szopni, ha lesz rajtad 5 kiló plussz? Kockáztass akkor, szedj amit akarsz, végülis lehet, hogy a te szempontodból más a kockázat/haszon mérleg, igazad van. De akkor is egy hiú hülye vagy

2012. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy másik rosszra való hivatkozás nem legitimizálja az egyik rosszt. Az említett 14 éves drogosok is hulladék aljanépség, nincs ezen mit szépíteni.

És valószínű, hogy majd teljes szakértelemmel fogja használni a kérdező (: és a hasonszőrűek.

2012. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy toljad mert nem lesz semmi bajod tole csak nem ertem minek kell mindenkinek beleokoskodni hogy "URISTEN MEG NE PROBALD" hadd dontse el o.


Es azert irtam peldanak ezeket mert a drogos kerdeseknekbel mindenki az elmenyeit/tapasztalait osztja meg nem okoskodik.Jo lenne ha olyanok valaszolnak az ilyen kerdesekre akik tudnak olyan tanacsot adni amibol tanul a kerdezo es nem teszi tonkre magat a tajekozatlansaga miatt.

2012. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
1 danabol kurátol nem lesz az embernek semmi komolyabb baja ... Csak akkor lenne ha évek óta szedné! Amúgy semmi értelme danabolt szedni mivel az többnyire csak vizesit szval ha szar az étrendet ne kezd el.. Csak akkor marad meg a az az izom amit felszedtél a danabol kura alatt ha az étrended NAGYON JÓ!!! ja és ha kilókat szeretnél felszedni TUDOM AJÁNLANI A KAJÁT!! egyél sokat én 2 hét alatt 6 kilot híztam tápkiegnélkül és szteroid nélkül . :)
2012. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mufflon ***** válasza:
minden gyógyszernek van mellékhatása csak sok az olyan ember aki olvasott neten valamit a szteroidokról amit mások írtak akik azt se tudják mi az aztán egyből ne szedd mert szétrobban a p.öcsöd meg csökken az iQ-d 100-al :D főleg van olyan gyógyszer vérnyomáscsökkentő stb amire rá van írva hogy lehet olyan mellékhatása ami hirtelen halált okozhat stb még is szedik..tudni kell a dolgokat hogy hogy kell s mint kell szedni meg mindenki saját döntése hogy mit tesz és mit akar .
2012. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!