Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan is csináljam?

Neymar_2 kérdése:

Hogyan is csináljam?

Figyelt kérdés

3éve edzek konditerembe 83kg vagyok ebből szeretnék 1 picit lefaragni kicsit " szálkásítani " tudom hogy az étrendnek nagyon rendbe kell lenni jobban mintha csak simán edzenék .

Semmi üditőzés semmi alkohol stb no meg a kaja:) ha konkrétan leírnátok mit hogyan csináljak megköszöném:)


2012. jún. 20. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Fehérje: napi 3g*testtömegkg, szénhidrátot pedig kezd 2,5g*testtömegkg-on, majd ha nincs meg a heti 0,5kg/hét fogyás, akkor lehet lejjebb vinni.

Súlyzós edzésen ne változtass, maradjanak lehetőleg a nagy súlyok, bár gyengülni fogsz kicsit.

Aerob edzés kelle még heti min. 3-4-szer 40-50 perc kocogás, bicaj, ellipszistréner stb.

Kaja:

fehérje: sovány húsok, tojás (sosem nyersen!), sovány túró, protein tápkieg.

ch: zabpehely, barna rizs, főtt krumpli, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj


Edzés után én a proteinhez csak glutamint teszek vagy mehet bcaa, bár valaki kevés gyors ch-t így is rak hozzá.


Reggel zabpehely+protein, majd 2,5-3 óránként csirke-kis rizs-zöldség, edzés után protein+glutamin, rá 40-50 percre szilárd kaja majd este sovány túró.

Aerob edzés előtt is mehet glutamin vagy bcaa és edzés után protein.

2012. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösziszépen ez jó lesz nagyon ügyes vagy:D
2012. jún. 20. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt anyagilag, hogy lehet megoldani? Mindenki így ki van tömve?
2012. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem mindenki tudja így megoldani, de azt nem is írtam, hogy nem kell rá költeni. Ez egy ilyen sport. Most mit kellene írnom, hogy kajáljon virslit, párizsit, fehér kenyeret? Nem! Mert akkor nem lenne ugyanaz a végeredmény. Nem tudod rossz minőségű kajákból bevinni azt a fehérjemennyiséget, vagy ha be is tudod, akkor sok zsír menne mellé. Nagyon nem mindegy. És egyébként sem vagyok gazdasági tanácsadó, csak leírom, hogy én mit ajánlok. Mindenki el tudja dönteni, hogy meg tudja e anyagilag valósítani vagy nem.

Egyébként nem kerül többe, mint ha pizzára, mekire költenél, stb..

2012. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!