Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ezeket az izmokat hogyan...

Ezeket az izmokat hogyan lehet edzeni? És van akinek olyan mint a képen?

Figyelt kérdés

Nemtudom mi a neve ezeknek az izmoknak , de gondolok itt a törzs oldalán lévő izmokra. Mivel volt egy "kisebb" lesérülésem ezért teljesen leeresztettem , amit nagyjából már vissza szedtem karra vállra még hátra is de az oldalam sajnos satnya maradt.

[link] - kb ilyen derékkal képzeljetek el egy izmosabb embert-elég hülyén mutat.

Azelőtt nem figyeltem erre fel gondolom normális volt a derekam , de szeretném ha inkább erre hasonlítana:

[link]

p228941764640213943trma_400.jpg

(az "oldal izmokon" van a lényeg)

előre is köszi



2012. máj. 29. 21:59
 1/9 dirtboy ***** válasza:

első képen fűrész izomra gondolsz úgy veszem észre a másodikon meg egy fejlett hasizom van.

a törzset kell edzeni,kimondottan fűrész izom gyakorlat nincs.

hasra meg hagy ne mondjam azt mindenki tudja.

2012. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem nem a fűrészizomra gondolok. Az van és már elég nagy is :D A hasnak az oldalsó részére gondolok vagyis nem a kockákra, nem az alsó hasizomra hanem ami oldalt van. Második képet nézd.

Valaki ajánlott különböző hidakat és törzshajlítást. Az megfelelő lesz?

2012. máj. 29. 22:14
 4/9 dirtboy ***** válasza:
igen, jók lesznek
2012. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És tudom hülye kérdés de mégis mennyire idő és intenzitás igényes ez?

Mert például amikor elkezdtem csuklyára dolgozni az hipp-hopp megvolt -gondolom mert a nulláról indultam kb. És hát itt is ez a helyzet. Meg ez nem egy olyan nagy izom vagy tévedek?

Meg mégis ezt mennyit eddzem? Egy héten többször? Ha igen akkor hányszor? És be lehet iktatni más fajta edzés mellé?

Tudom sok a kérdés :D

2012. máj. 29. 22:35
 6/9 A kérdező kommentje:
"ma 22:13" - Igen ezt biztos meg tudom csinálni :D
2012. máj. 29. 22:36
 7/9 dirtboy ***** válasza:

ez évek kemény munkája és nem garantált hogy valaha is ilyen lesz.

egyébként mindent edzeni kell mert csak hasazással soha nem lesz ilyen,az lehetetlen.

2012. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hé utolsó ezt hogy érted? Persze hogy mindent edz az ember ez evidens... De mondjuk a vállnak nincs sok köze az oldalsó hasizomhoz. Nem vágom ezt hogy érted...
2012. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dirtboy ***** válasza:

csak úgy ahogy írtam,nem lesz brutál izmos egy testrész a többi meg semmi,ilyen nincs.

pl.senkinek nem lesz 50-es karja úgy hogy a mellkasa csak 100cm például.

ilyen hasa sem lesz a kérdezőnek ha csak hasazik.

2012. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!