Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vannak olyan tömegnövelők...

Vannak olyan tömegnövelők melyekben alacsony a szénhidrát tartalom? Vagy eggyátalán nincs?

Figyelt kérdés
Bocs ha hülyeséget kérdeztem.
2009. jún. 24. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát igen ez elég hülye kérdés, mert szénhidrát tartalom nélkül hogy szeretnél tömeget növelni? Esetleg vegyél sima fehérjét, mint az Anabolic Whey, abban 10% a szénhidrát (kb. 8% lehet a cukor), mert egy tömegnövelő turmixban (pl. MyoMax) 44% a szénhidrát, így azzal bajos diétázni!
2009. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kössz a MyoMax-ot ismerem, de nekem az a 44%is magas, de viszont a fehérjének utána nézek kössz.
2009. jún. 24. 11:43
 3/10 anonim válasza:
41%
Rengeteg termék gyárt csupa fehérjetartalmú szereket, de azt nem kezdőknek csinálják... van mindenből 100%-os mindenből, de ha most kezdted el akkor szólj az eladónak, hidd el olyat ad majd neked amire szükséged van... A kezdőknek általában olyat ajánlanak amiben minden van szénhidrát is, fehérje is, plusz vitaminok és ásványi anyagok...
2009. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen zeket a töm.növ.et most akarom elkezdeni, De előtte is próbáltam úgy alakítani az étrendemet (gyúrás mellett) hogy inkább fehérjébe gazdag ennivalókat tartalmazzon.
2009. jún. 24. 12:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Szénhidrátot ne hanyagold el... én is félve építettem be az étrendembe, de a növéshez kell.

Én általában magam rakom össze a turmixot edzés utánra, fehérje + szőlő cukor


de ami szerintem jó ár/érték arányú tömegnövelő az a

Biotech Super Gainer 4200


bár fehérje tartalma 27% szénhidrát 62%, de eléggé komplex

tartalmaz BCAA,Glutamin,Kreatin...edzés után előtt a nagyon jó!

2009. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nekem egézségi okok miatt kell hanyagolnom a szénhidrátot, ezért érdeklődtem.
2009. jún. 24. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:

értem... és mondjuk lassabban felszívódó szénhidrát ?

pl zabpelyhet ledarálsz és azt rakod a fehérjéhez?


(bár meginni nekem nehezen szokott menni, olyan mint ha homokot innál :D )

2009. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak csak fehérjeporok amiben szinte nincs is szénhidrát . Például a Hervisben láttam valamelyik nap ilyet . Nézd meg nyugodtan . De az Intersportban is láttam .
2009. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ok, kösz. Majd benézek a hervisbe is.

De előtte megkérdezem a dokimat hogy ezeket a 100%os fehérjét fogyaszthatom-e

2009. jún. 24. 17:25
 10/10 anonim ***** válasza:

azért tömegnövelő a tömegnövelő mert sok benne a ch.


ha nem felel meg, akkor vegyél sima fehérjét.

2009. jún. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!