Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért nem engedi lányoknak...

Miért nem engedi lányoknak sok szülő hogy nézzük a pankrációt hogyha szeretjük nézni? És mi az a fehérjenövelő? Miért használják egyesek? Hány éves korába kezdhetjük el a pankrációt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Majd ha megtanultál írni.
2012. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

1.csak neked nem engedik.

valószínűleg azért,mert vannak benne félmeztelen négerek,ami egy európai embernek tényleg botrányos lehet.

2.ez nem létező fogalom.

3.mivel nem létezik,ezért nem használja senki.

4.16 éves kortól már mehetsz edzésre.

2012. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
52%
mert korhatáros.nemtudom mi az a fehérjenövelő.ha nem tudom mi az,azt sem tudom miért használják.25 évesen lehet pankrációzni akkor már nem törnek rapityára a csontjaid 20 másodpercen belül és ez az Intergalaktikus Óriás-Pankrációzási Hivatal második feltétele.
2012. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

GreenTea


Szia, én pankrátor vagyok és van fehérjém is, ami növel! Hány éves vagy drága? Tarthatok neked edzést ha gondolod. :P

2012. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is lány vagyok, a szüleim nálam is utálják ha pankrációt nézek, sőt nem is nagyon engedik. De nem nagyon zavar, mert tényleg imádom a pankrációt, és valahogy mindig sikerül megnéznem az adásokat.

Sok sikert, hogy te te is nézhesd.!

2012. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!