Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A meztelen harcosra írnátok...

A meztelen harcosra írnátok edzéstervet?

Figyelt kérdés
Kezdő és haladó szinten. Napi-kétnapi rendszerességgel végezném. Most olvasom a könyvet (már a felét ki olvastam 2 óra alatt) és közben csinálom a gyakorlatokat is, de majd nekiugrom szerintem még egyszer).
2012. márc. 29. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az edzésterv a könyvben van benne. Ha nem tudod felfogni a GTG lényegét akkor nem neked való ez az edzés. A GTG-nek nincs kezdő meg haladó szintje, inkább egy haladó edzés az egész.
2012. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam h légzés gyakorlás, mennyi egykezeses/egylábas, milyen bemelegítések lennének jók. Most tartok a GTG fejezetnél (szóval csak most értem a el a felét), de rengeteg az infó és félek h sokat már most el is felejtettem (vagy átsiklottam rajta, ami nehéz mert egy dolgot vagy háromszor elmond, ami jó).
2012. márc. 29. 14:52
 3/5 A kérdező kommentje:
végig olvastam a GTG fejezetet. Nincs kérdésem :D
2012. márc. 29. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
fegyencedzés sokkal jobb
2012. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ugye nem kell annyira türelmetlennek lenni. :)

A fegyencedzés meg nem jobb, hanem teljesen más a kettő megközelítése.

2012. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!