Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 26 eves vok 170cm kb75kg, meg...

26 eves vok 170cm kb75kg, meg nem tanultam kuzdosportot sem harcmuveszetet, de szeretnek vmit amivel meg tom magam vedeni, rossz helyen lakom nem a legjobb kornyek, szerintetek, mit ajanlanatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 11:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ami még érdekes, hogy a két gyakorlatilag testvér stílust milyen különbözőképpen ítéled meg, tudniillik az aikido a jujutsuból alakult ki, csak kevésbé harc orientáltabb és nagyobb hangsúlyt kapott a személyiségfejlesztés és leginkább a víz elemet vitte tovább a jutsuból.
2012. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy szét offoltam a kérdést csak lusta voltam még egy ablakot megnyitni.

"Ninjutsu: Számomra nagyon össztett, láttam edzést, próbáltam, de túl sok az anyag, ha mindenképp formába akarsz jönni, és minél gyorsabban eljutni egy olyan szintre amivel meg tudod magad védeni, nem ezt keresed."


Az, hogy összetett az minden harcművészetre elmondható és mindegyikben végeláthatatlan az anyag ennél talán csak az erőszak összetettebb dolog így nem lenne szabad azt a látszatot kelteni, hogy valaki gyorsan megtanulja magát védeni, mert az erőszak túl szerteágazó ehhez.

2012. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. febr. 12. 12:15
 14/17 anonim ***** válasza:
Carbon, elnézést, lehet rosszul tudom, de a Wing Tsun-hoz nem Máday Zoltán, hanem Máday Norbert köthető. A Wing Chun pedig Si-Fu Juhász Zoltánhoz. Nem lehet, hogy összekeverted a 2 nevet? :D
2012. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hmm...
2012. febr. 12. 20:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Igazad van nenov,elnézést.
2012. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. febr. 13. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!