Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ugye most ennyire nem szívhato...

Ugye most ennyire nem szívhatom meg?

Figyelt kérdés
Nem igazán sporttal kapcsolatos a dolog, de van köze hozzá. November végén lejárt a kondibérletem, (ilyen 12 alkalomra szóló volt, amit 30 napig fel kell használni) már régóta ilyet vettem mivel heti 3x tudtam járni. De most úgy alakult, hogy 4x is megyek. Ezért vettem egy havi bérletet November 30-án. (Nem vettem még ilyet sose, tehát nem tudtam, hogy meddig lehet felhasználni.) November 30. ugye november utolsó napja. Ma mentem edzeni (December 2.) és a csaj már mondta, hogy lejárt a bérletem, és már ez az alkalom se volt benne. Hirtelen csak ott habogtam, hogy most nincs nálam annyi majd holnap rendezzük, mondta, hogy OK. De hát így ugye egy napot használtam a bérletből, és hivatalosan tényleg lejárt. Mit tegyek most? Nagyon kétségbe vagyok esve.
2011. dec. 2. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Havi bérlet a vétel napjától számítva egy hónapig érvényes, nem a hónap végéig. Ne hagyd magad lehúzni.
2011. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenhol? Egyébként Miskolcon a Metropol Fitnessről van szó. De én is csodáltam, hogy lejárt, mert akkor ilyen alapon csak a hónap elején lehetne venni, ami így hülyeség lenne mivel tudja mindenki akkor venni. Ráadásul a csajnak mondania kellet volna nekem, hogy ne vedd meg mivel a hónap utolsó napja van. Tehát szerintem is le akaranak venni. (Másik csaj mondta ezt, hogy lejárt nem az akinél vettem)
2011. dec. 2. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Jól mondja Dzsí. Reklamálj - vagy ha a csaj nem érti, beszélj a főnökkel. Ha ő sem, tegyél panaszt a fogyasztóvédelemnél és ne járj oda többet.

Kár, h olyan messze vagy, most azért szívesen reklamálnék helyetted, asszem jól menne. :)

2011. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy tényleg lejárt és nem a csaj nézte el a pultnál.

Ne hagyd magad. Hívasd oda a főnököt, és beszélj vele. A csajnak, aki eladta neked a bérletet, kellett volna szólnia, hogy le fog járni a bérlet, el sem adhatta volna neked ilyen feltételek mellett. A minimum az, hogy tájékoztat. Ez egyértelműen elmaradt, tehát a csaj a hibás. A főnök biztosan kompenzálja a károdat valahogy, mert egy ilyen eset eléggé tudja rontani az üzletet.

2011. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok, hogy a havi bérlet minden kondi terembe (vagy legalábbis az általam említettbe) a vásárlás napjától egy hónapig érvényes?
2011. dec. 2. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk, h hogy _kéne_ hogy legyen.

Egyéni eltérések lehetnek persze.

2011. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem egy haveromat akivel találkozok néha a kondiba azt mondta, hogy itt is így van, hogy megvétel napjától egy hónapig érvényes. Úgyhogy a f*szom a hülye p*csába aki összekeverte a nevem (mert tuti hogy ez volt ráadásul tudom is hogy kivel, őt is ismerem). De azért köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld kezecske.
2011. dec. 2. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:

ez valami kezdő pultos csaj lehetett.

máskor ne hagyd magad.

szerintem nem akart becsapni csak még a pultozáshoz is sötét.

2011. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eggyes termekbe úgy van, hogy ha dec20-án megveszed akk ugyanannyit fizetsz mintha 1-jén vetted volna de csak 30-ig jó. De legtöbb terembe ha nov21 megveszed dec21-ig használhatod bármikor amikor nyitva van terem.
2011. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!