Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan "bontsam" szét a...

Hogyan "bontsam" szét a fegyenc edzést?

Figyelt kérdés

A bontsam szó alatt azt értem, hogy egy nap melyik testrészekre edzek? mert a könyvben ez nincs beosztva, hogy mell-láb, hát-váll stb... vagy csináljam úgy hogy egyik nap mell, másik nap láb, harmadik nap hát stb...?


előre is köszi. :)


2011. okt. 7. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
a konyv végén vannak edzéstervek.
2011. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

És az Edző sorozat az mit jelent? Mert ugye 1 nap 2 izomcsoport mint pl az egyiknél fekvőtámasz és lábemelés, akkor gondolom ott nem azt jelenti az edző sorozat h pl. 2x20 fekvő meg 2x20 lábemelés.


Köszi előre is a helpet. Ha esetleg nem lenne érthető ahogy leírtam teszek fel képet is a könyvből, hogy mit nem értek, csak szóljatok. :)

2011. okt. 7. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
edzosorozat a szériát jelenti ha pl 5 edzosorozat az 5 széria. nekem is megvan a konyv,szerintem hulyeség,vagyis nem annyira hatékony. van benne pár jó gyakorlat de ez minden.
2011. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és akkor ha mondjuk fekvőtámasz és lábemelés nap van, akkor az összes fajta fekvőt végig kell csinálni szériákban?
2011. okt. 9. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy olvasd végig még egyszer nagyon alaposan a könyvet! Elejétől a végéig! Mindaz, amire rákérdeztél, részletesen le van benne írva, ezért nyilvánvaló, hogy csupán elsiklottál felettük, így mindössze annyit kell tenned, hogy figyelmesen újraolvasod!
2011. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt sajnos nem írja hogy hány fajta fekvőtámaszt és lábemelést vagy egyéb gyakorlatot kell megcsinálni egy edzésen, csak azt hogy mikortól léphetsz egy következő gyakorlatra (pl.: 1. lépés-fekvőtámasz falnál 3x35, ha ez megvan csak azután léphetsz tovább a 2. lépéshez (fekvőtámasz előredőlve)

De gondolom hogy nem kell minden edzésen megcsinálni mind a 10 fajta fekvőből az összeset 1-től-falnál való fekvőzéstől a(z) 10.(mester lépés)egykezes fekvőig, haladó ismétlésszámmal, vagy tévednék?

2011. okt. 10. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért, talán képes vagy rá? :) Nem, természetesen nem, és valóban, úgy vélem, igazat kell adnom Neked, valóban ennyire részletesen nem írja le konkrétan, viszont utal rá. Szerintem csináld azt, hogy elkezded a legelejéről (mert onnan kell, az első lépéstől!), és az első edzésen csináld a kezdő ismétlésszámot, és 4-6 hét alatt juss el fokozatosan a továbblépésig!
2011. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Mindenkinek ment a zöld kéz. :D
2011. okt. 11. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!