Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretném ha jobban bírnám a...

Szeretném ha jobban bírnám a fájdalmat sípcsontnál mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Minél több módszert tudtok annál jobb sajnos mindre nincs lehetőségem ezért keresek minél megfelelőbbet és teljesíthetőbbet . Hallotam hogy Hurka pálcát össze kell ragasztani és azt guritani sípcsonton meg piás üveget ,de még érdekelne más is . Jó lenne ha egy picit össze rugunk edzésen (Muay thai ) akkor nem sikítanék mint egy kislány :) . Kösz a tippeket .
2011. szept. 11. 13:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Hátööö... Én nem vagyok "szakmabeli", de most kíváncsiságból rákerestem a sípcsontvédőkre és használtan is, újonnan is elég nagy a szórás 900ft-tól 16e-ig. (gondolom ezzel nem mondok újat)


Nem tudsz valakitől kölcsönkérni, vagy nemtom... szülinap. :)

Vagy, ha jó a rábeszélőkéd, megbeszélni az edzővel, h ruházzanak be, és ezt akár utólag építsék bele a havidíjba, vagy nemtom... Reklámért cserébe a klubotok/termetek kapna párat.

Nem vagyok kalmár, nem tudom, de talán megér egy próbát.


(és tudom, h szar, de: tűrj!!) :)

2011. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
hát nem akarok suttyó lenni inkább bírom ezzel a kamu lábszár védővel amíg nem jön rá össze lé , csak az a gond most megvettem shortokat is darabja 5 rugó volt és combba kihíztam szóval abbol is lehet újat venni :D
2011. szept. 11. 21:54
 13/39 anonim ***** válasza:

Darabja 5 rugó? Az azért erős....


Viszont ha "kihíztad" őket, akkor legalább tudod, h van jövőd a sportban. :)

(sovány vigasz mi, mikor sípcsontvédő kéne...)

Azért kitartás!

2011. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

elmész egy gumijavítóba/szeméttelepre, aztán elkérsz egyet


bonyolult, mi?

2011. szept. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
57%

azér ez mekkora pózerség már, csillivilli gatyád már van, normális sípcsontvédőd meg nincs. akkor legalább kussolnál, és tűrnéd a fájdalmat.


thaigatyája van a csírának, de ha hozzáérnek a sípcsontjához, már itt rinyál a neten. eszem megáll!!!


gratula, te lúzer.

2011. szept. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Gondolom sok fogalmad lehet róla milyen össze rugni . Neked nagy meglepetés lesz ha egyszer majd verekedned kell. Mondjuk ha egyszer elmennél valamit sportolni és nem még hanali 1 kor is neten lógnál , hogy kiéld magad lehet lenne valami ...
2011. szept. 12. 06:18
 17/39 A kérdező kommentje:
hát az a para hogy nem olyan régen van meg a thai gatya úgy híztam ki combba gyanítom , hogy életem végére két nagy comb leszek .
2011. szept. 12. 06:20
 18/39 anonim ***** válasza:
Akkor még halálodban is népszerű lehetsz Kamerun, Nigéria és Pápua Új-Guinea egyes területein... ;)
2011. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Xd
2011. szept. 12. 12:06
 20/39 anonim ***** válasza:
57%
jajj, de nagy szája van valakinek. csinálod egyáltalán egy hónapja?
2011. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!