Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MMA kérdésekre miért jön...

MMA kérdésekre miért jön mindig ez a válasz?

Figyelt kérdés
Mindig van aki azt írja, ha valaki mma-zni akar, akkor először boxoljon/thai boxoljon meg tanuljon külön földharcot és utána majd kezdhet valamit. Akkor ennyi erővel kempózni sem érdemes elkezdeni kezdőnek? Ha van specifikus mma edzés akkor miért ne lehetne egy kezdőnek is elmenni oda? Gondolom ott is megtanítják külön az álló harcot, földrevitelt, földharcot.
2011. júl. 25. 23:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az a bajod, hogy még életedben nem bunyóztál rendesen, pl versenyen, csak ilyen kezdő mma-sokkal. ezért vagy eltévedve barátom...
2011. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

attól függ kinek írtad ezt.

én speciel legfeljebb nézem a sportolókat, véletlen sincsen semmi dolgom velük.

2011. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
:)
2011. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek írtam. vakok között félszemű a király.
2011. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem bunyóztam még sosem mmasokkal. Eddig kizárólag álló stílusú küzdősportokat próbáltam hobbi szinten, csak érdekelt az emberek véleménye mert régóta foglalkoztatott ez.
2011. júl. 26. 22:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Járok "MMA edzésre", és mondom: ilyen nem létezik. Aki tartja elismert ketrecharcos, de az alapja hozzá jó pár év kempo, és arra épül az oktatása is, így tulajdonképpen ez egy kempo edzés, amit "MMA edzésként" ad el.
2011. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!