Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha elegendő fehérjét viszek...

Ha elegendő fehérjét viszek be akkor a kardiózás nem fogja lebontani az eddig felszedett izomzatomat?

Figyelt kérdés
Tömeget növeltem az utóbbi időben, de ezzel természetesen hájat is. Gondoltam megszabadulnék tőle, csak félek hogy az eddigi munkám kárba vész. De gondoltam rá hogy a fehérje esetleg ellensúlyozhatja, ti mit gondoltok?
2011. jún. 17. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp, de sajnos nincs 100% megoldás, viszont jó étrenddel minimálisra csökkentheted az izomveszteséget.
2011. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Koxal csökkentheted minimálisra, naturálban komoly kompromisszumokat kell kötni még sok év edzés múlttal is.
2011. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tömeget növelsz most is, akkor mit akarsz leadni? Közben te nem fogsz zsírt leadni. A fogyás 70%-ban kaja. Ha zavar a zsír, szálkásíts. (és szálkásítás alatt sem érdemes kardiózni sokat. Akkor már inkább valami intervallumos futás, vagy aerob)
2011. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TOMAtm ***** válasza:

szedjél spiropent et a diéta alatt,a clenbuterol kissé anti-katabolikus,és jól égeti a zsírt még diéta nélkül is.persze nem mindenki bírja.

tömegelés után van igazán értéke a glutaminnak meg a BCAA nak a fehérjék mellett,ha a hájat le akarod dobni.

2011. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!