Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo illetve Power Protein...

Jumbo illetve Power Protein szedése után a felszedett izom le fog menni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az egyik inkább szálkásító a másik pedig tömegnövelő és teljesen különböző hatást lehet elérni, de én Power Proteint ismerősöm pedig Jumbot akar szedni.

A kérdés az lenne hogy ha abbahagyjuk ezeknek a szedését, de a kondizást ugyan úgy folytatjuk mindenféle tömegnövelő és fehérje nélkül akkor a felszedett izom le fog menni ?


2011. márc. 21. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen! ezek instant izomporok! ha abbahagyod 6-8 napon belül összeesel! inkább hanyagold ezeket!
2011. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem... [link] olvassál!
2011. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nehogymár utánaolvassatok,még a végén nem lesztek fogyatékosok! amúgy ennyi ésszel nem kell félni az izmosodástól mert ahhoz egy kicsit több dolognak kell stimmelni!
2011. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Meglepett volna ha normális válaszok is érkeznek. 3 hónapja csinálom bocs hogy nem vagyok egyből profi.
2011. márc. 21. 20:37
 5/14 anonim ***** válasza:
ez nem profiság kérdése! olvasgasd a linket! kaptál normális választ
2011. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Természetesen! Ezeket kúra szerűen kell alkalmazni. pl.: használod a Power Proteint 12 héten át és utána levezeted 2 hét kreatinnal (sima monohydrát jó) és valami NO fokozóval. Tartasz 1 hónap szünetet és jöhet a következő kúra.

A Jumbo egy keményebb, összetettebb szer, annál nem elég a sima mono kreatin levezetésnek, ott összetettebb krea kell pl.: attack!, crea-bomb, cellmass. Plusz mehet hozzá glutamin és mindenképp NO fokozó!

Remélem sokat segítettem!

2011. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
na ez jó volt! benne van az alapismeretekben is csak olvasni kell a sorok között! :)
2011. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az alapismeretek próbálja elrejteni az igazságot. De rajtam nem fog ki!

2011. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja és még szunnyadóizomstimulátoros szupergénaktivátor proteint nem is ajánlottunk,pedig az kell a máj védelme miatt!
2011. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


Na! A Muscletech kihozta az új "szerét"? Mi a neve? Aplodanitrotechardcore? :D

2011. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!