Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Edzés tippeket tudtok adni?

Edzés tippeket tudtok adni?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, és hát... mint sok fiú szeretnék egy kis izmot felszedni.

Jó ez már van ígyis mert olyan 3 hónapig fekvőtámaszoztam.

Esetleg otthoni dolgokat tudtok tanácsolni KAR, ALKAR, ÉS MELLIZOM növeléshez? főleg mellizom.

Meg lepkeizomra esetleg ha tudtok.Konditerem nincs a közelbe.

Talán még súlyzóznék.

meg még esetleg egyéb izmokra edzési módszert!

Köszi mindenkinek!:D


2011. jún. 11. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs konditerem a közelbe akkor nehéz lesz súlyzózni egy kis izomnöveléshez és nagy erőnöveléshez Paul Wade - Fegyencedzés esetleg Pavel Tsatsouline Meztelen Harcos.

Étkezéshez érdekességkép utána nézhetsz a Harcosok Étrendjének (Ori Hoffmekler) ez netten nem érhető mondjuk el, de ha van a közelben Alexandra olvasószobával ott meglesz ez a könyv. Nem mondom, hogy állj neki, mert én is csak most fogtam ennek olvasásába elég érdekes mű ha pár hónap múlva felteszel privátba egy kérdést akkor mondok róla véleményt esetleg ha el is kezdem időközben akkor tapasztalati véleményt is.

2011. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most venni akarok 2 egykezes súlyzót.

Szerintetek hány Kg-sakat? amivel erősödök, és nem fáradok el a 10-edig emelés után

2011. jún. 11. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha rendesen akarsz otthon eddzeni súlyzóval , akkor olyan egykezes súlyzószettet ajánlok ami kb 16.000 ft-ba van . Állítható tárcsásat. De többre mennél ha követnéd a Fegyencedzés. C. könyvet ami Paul " Coach " Wade írt.. hasznos , 3000 ft és garantálom hogy nagyon erős leszel, nem mellékesen izmos is! itt van 2 blog akik ezek szerint edzenek , egyik kezdő még , másik jobban bennevan :


fegyencedzes.blog.hu

mesterharos.blog.hu

2011. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

olyan súlyzót vegyél amivel 2 külön súlyzóra minimum 10kg-ot kitudj tenni és még vegyél hozzá súlyokat hogy később mégtöbbre tudd rakni mert azok nem lesznek elegek kb 2 hónapnál tovább szerintem...

annyit hozzáfűznék ha a 10-ik ismétlés után nem fáradsz el akkor lehet nem éri meg csinálni mert nem durran be az izom nem dolgozik rendesen és ezáltal nem fog reagálni mert úgy veszi mintha egy átlag mozdulatot csinálnál egy átlag súllyal amit kb mindenap megemelsz.. az a lényege, hogy minél inkább addig terheld az izmot amig már nem bírod csinálni de eleinte ezzel vigyázz és csak átmozgató edzést csinálj 1 hónapig utána dolgozz nagyobb súllyal.. egyébként első válaszba linkeket nézd meg meg egész oldalt

2011. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!