Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek nyer a honfitársun...

Szerintetek nyer a honfitársunk Bob Sapp ellen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 23. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát én nagyon bízom benne hogy megveri
2011. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 noname86 ***** válasza:
szerintem kizárt! de remélem nem lesz igazam..
2011. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 noname86 ***** válasza:
mondjuk a gyorsaság mellette szól,bob sapp 1 lassú és sportszerűtlen idegbeteg marha úgyhogy hajrá!
2011. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 antikarakter ***** válasza:

bob barátunk 1percig bírja az iramot :)

ha addig szaladgál előle a magyar srác,mivel a 'nagydarab fekának' a kondija egyenlő a nullával magyar győzelem várható :)

2011. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Kunkli esélyesebb igaz, hogy ellenfele nagyobb,erősebb de Tivadar úr 20év tapasztalata nem lebecsülendő. Ugyan fontos az erő de ez nem miden a technika és a gyorsaság jóval fontosabb tényező. Minden harcművészetnek ez az alapja.
2011. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 lóf4szJankó ***** válasza:

Bob Sapp technikaliag messze elmarad tivadartol.Lassu is Lomha is.Egyetlen elonye a testméretei es az ütésereje.Ha tivadar türelmes ,ügyesen elmozog,kifarasztaja őt ,szetrugdossa a labait ,kozbe oda-oda szur neki akk nyerhet.

De forditva viszont eleg ha egyetlen utest elnéz ,mert ha bob sapp 1x telibe talalja nemhiszem ,hogy még folytatni tudna a mecset tivadar.


Amugy a neten nem kozvetitik valahol a merkozest?

2011. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, rá kellene keresni. Remélem nyer a magyar srác!
2011. ápr. 23. 20:32
 8/14 anonim ***** válasza:

tanulságos lenne a nagyközönségnek, ha nyerne Tivadar. persze aki hozzáértő az tudja, hogy egy 170 kilós ember legyőzéséhez csak a könyököd, és néhány másodperc kell amikor ráérsz..:D

apropó, könyök! milyen szabályrendszer lesz? mert nagyon nem mindegy, hogy lehet-e könyökölniük.

akkor Bob még az ütéserejével sincs beljebb, mert bekap egy gyors könyököt, és ugyanúgy vége van neki is :D

a küzdősportok mókásak :DD

2011. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha kimozogja 1-2 percig,akkor lehet esélye.

De Tivadar csinált már hasonlót az első utcai harcos döntőben 15-20 éve,amikor pár perc alatt kiütötte a kb 120 kilós Könyörtelen becenevű bekokszolt,betonfejű 2 méteres állatot.

2011. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ehhez a sporthoz is ész kell, sapp-nak meg az nincs!

Én szerintem inkább ész, állóképesség, gyorsaság és kitartás kell ehhez, mintsem erő. Jó, az is kell, de az előbb felsorolt 4dolog fontosabb!

2011. ápr. 24. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!