Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen tömegnövelő stacket...

Milyen tömegnövelő stacket ajánlanál?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Cirka 3hónapja járok konditerembe és 59ről 68 kilóra "híztam" . Az első két hónapban sima Jumbo-t szedtem.Kaja rendben. Most szeretnék egy nagyobb költségvetésű stackre beruházni ~30.000ft értékben. Amire én gondoltam : [link]

avagy saját gondolat :4.4kg Jumbo (11.000)+Hot Blood (5900)+VitarGO edzés utánra (5200)+kaptam ismerőstél még kb 1kiló Cytogen Whey Pro-t szintén edzés utánra + Daily Vitamin is van még .

Esetleg ha tudnátok Ti is ajánlani olyat ami bevált nálatok vagy az enyémet kiegészíteni, megköszönném, valamint a válaszaitokat is.


2011. ápr. 3. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég jó,de én Jumbo helyett Volumass35 Prof-t vennék.Mellé Multi Pro,1000mg-os C vitamin,valamilyen tejsavó fehérje reggelre,HB szerintem még fölösleges,+ még mehet a Joint-X.
2011. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! Esetleg 1-2 indokot tudnál írni hogy miért a Volumass? Ha már fehérje akkor szerinted / szerintetek 100% Whey Protein Professional vagy Anabolic Whey ? vagy Te / Ti mit ajánlotok ? köszi mégegyszer
2011. ápr. 3. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez úgy lenne,hogy ha nehezen hízol Jumbo,ha könnyen Volumass.Amúgy a Jumbo elég drága és nagyon kevés ideig tart+a fehérje/CH arány kicsit rosz benne.A sokkal több ideig tart+Glutamin/BCAA is nagy mennyiségben található a sok más extra mellett.De te döntesz,én magam alapján írtam,hogy jobb.
2011. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz a Whey Protein Prof.
2011. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én úgy olvastam h Jumbo ha 1kg /ft árat nézem akkor olcsóbb . Szerintem nehezen hízó vagyok, az első hónapban sok jött de azóta egyre kevesebb. Azt hiszem olvasgatok még pár oldalt :) Köszi a segítséget
2011. ápr. 3. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem rossz, bár én személy szerint fölöslegesnek tartom tömegelésnél a glutamint, főleg egy kezdőnél. Vitargot kicserélném dextrózra, az is megfelel a célnak. Kezdőnek ugyancsak fölöslegesnek tartom a Multi Prot, helyette Daily One-t használnék. A Hot Bloodot is későbbre tartogatnám.

Szerintem költsed a pénzed az étrendedre, ami marad azt pedig tedd el rosszabb időkre!

2011. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!