Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Konditerembe járok szeptember...

Konditerembe járok szeptember óta, ha éhesen megyek az baj?

Figyelt kérdés
Mivel suliba vagyok, 2 zsemlét eszek.Utána megyek, 2 órát eddzek majd 1 óra múlva eszek, szóval olyan 5 órakor eszem, de viszont akkor tele eszem magam, akkor szerintem pótolom a dolgokat... szóval az nagy gond? Változtatni kéne azon, hogy előtte egyek többet, és utána kevesebbet? Úgy hatékonyabb az izomtöveg növelés? 16/L
2011. márc. 31. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
úgy rossz ahogy van.. olvasd el az alapismereteket és mindenre választ kapsz.
2011. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Utána kéne olvasni néha b@szdmeg, és nem itt várni, hogy valaki majd mindent elmond.

[link]

2011. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves lány azért nem lehet annyira otthon a témában mint az ellenkező nem képviselői.
2011. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvasni akkor már nem is kell neki, jöhet az idióta kérdésekkel?
2011. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez az oldal azért van,hogy ha valaki nem tud valami kérdezzen! UGyhogy ne nagypofáskoggy és ne használd az oldalt mivel ez erröl szol!
2011. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És igen jó lenne,hogy egyél edzés után,mert másképp nincs mit égessen a szervezeted és igy az izmaidat kezdi "emészteni".De azért ha eszel edéz után ugy kb 1 orára akkor az nem nagy baj,csak lassaban fejlödsz!Ja és ne vedd fel az ilyesmit amiket az elöttem lévő mondott!!!
2011. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Engem az fogott meg, hogy írtad az "izomtömeg növelést". Mi is a célod neked?

2011. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!