Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen edzéstervet ajállotok...

Milyen edzéstervet ajállotok koxhoz hogy 50es karom legye?

Figyelt kérdés
azt akarom szedni amit egy haverom mondott tablettát atmondta hogy napi 10 kapszulát bevett meg gyúráshoz ivott turmixot és már 2 nap alatt bedurrant a karja. Milyen tapasztaook van ?
2011. márc. 6. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
:) Jaj, ne már... Ezt majd április elsején, én is tervezek hasonlót... :)
2011. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
denemá' :D
2011. márc. 6. 22:36
 3/10 A kérdező kommentje:

ok, Deni, a lényeg az 50-es karon volt, egészen más okból, csak kellett hogy elolvassák.

lehet törölni kérdést?

2011. márc. 6. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:
mi van? :)
2011. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hagyjad csak Mark, már elmúlt :P
2011. márc. 7. 17:38
 6/10 anonim ***** válasza:

ja értem!

egyébként nekem 50-es karhoz 12 tabi kellett meg másfél turmix!

2011. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

akkó lehet hogy nekem is jó lesz?

ha a tablettát beleteszem a turmixba akkor jobban kox?

2011. márc. 7. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:
iggeeeen!
2011. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

HA hA XDXDXD


elmondom neked kedves kérdező, hogy kokszal semmit nem érsz :) és ha 2 nap alatt durrant be a haverod karja az elég cink xdxdxdXDXD nekem 5 perc után bedurran általába de nem teljesen azt edzés végére de nem 2 NAP -.-" beszarok xD

és elmondom, hogy a koksz az gyógyszer "BETEG" emberek számára és azt is elmondom neked kedves kérdező, hogyha kokszozol teljesen felfújódsz vizzel nem IZOMMAL és ha abbahagyod az egészet egyszerüen kipisiled az izmodat vagy vizedet konkrétan aztán ennyit az egészről és soha nem leszel már izmos csak ien fonnyadt lógó börü 90 éves szottyadt öregasszony kiénézet-.-...

2011. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Okké, ma van április 1. de ha jól látom, te tegnap válaszoltál.

asszem fentebb már elég szépen letisztult a kérdés komolysága, de köszi és a szándék a fontos :)

2011. ápr. 1. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!