Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősportosok! Eddig milyen...

Küzdősportosok! Eddig milyen sérüléseitek voltak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 18:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

a dobhártyaszakadásnak van későbbi káros hatása?


búvárkodást, ejtőernyőzést akarom egyre többet csinálni és ott nagyok a nyomáskülönbségek

2011. márc. 5. 21:20
 12/19 anonim ***** válasza:

21:13


Kopott már le csontig a bőr mind az 5 lábujjadról?

Igazi élmény utána cipőt venni...


A monokli 100x "kényelmesebb" sérülés, az csak ronda.

2011. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Agyrázkódás,monokli,fültörés,meg kb két hetente lesántulok 3-4 napra.
2011. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
beszakadt a fejem
2011. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

dobhártyád mitől szakadt be?

fej ütés, és a rázkódás, vagy a füledet ért támadás?

2011. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

dobhártyaszakadás: jobbhorog, fülre. ennyi. úgy találták el a fülem, hogy a kesztyű termetikusan lezárta a fülkagylót, az ütés ereje összenyomta a fülben a levegőt, és az berobbantotta a dobhártyámat. ennyi. Nem fáj, csak cseng a füled mint az állat. Hazafelé vettem észre, hogy nem szól a basszus a fülesemben...


egyébként gyógyul magától, de ha nem, akkor műtik. nekem nem gyógyult be, még lyukas, de a hallásomat nem érinti. vigyázni kell vele, víz nem érheti, mert a lyukon víz mehet a középfülbe, és az begyulladhat. megfázásnál is figyelni kell rá, hogy ne jusson takony a fülkürtbe, ezáltal a középfülbe. pl úgy kell orrot fújni, hogy befogod a füled (mert egyébként a füleden jön ki a levegő, meg a fika), orrspray is fontos.


kb ennyi. a lenyúzott lábú komának meg annyit üzenek, hogy birkózócipő kéne neki. vagy annyi ész, hogy szar padlón nem edz.

2011. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
termetikusan= hermetikusan
2011. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

azért ez komoly. persze "ennyi".

egy magadfajta megérdemelné, hogy összeférceljék. én is összevarratnám (a helyedben) nehogy tüsszentésnél a mellettem állót össze fülzsírozzam-taknyozzam. :P

jobbulást!

asszonnya nem szól a basszus! :DDD köszi hogy leírtad!

2011. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én Thaywondozom 5 éve, az egyetlen súlyosabb dolog az volt, amikor felszakadt a fejbőröm, mert megfejeltem a falat. Hozzácsapott egy srác, hogy úgy mondjam...
2011. márc. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!