Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősportosok! Eddig milyen...

Küzdősportosok! Eddig milyen sérüléseitek voltak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1 durvább zúzódás, ami után 1 hétig féllábon jártam, pár húzódás, 1 agyrázkódás, eddig. :D
2011. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7 éve thaiboxolok , 1 hete tört el az orrom, meg anno a nagy lábujjam tört el
2011. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Neji ***** válasza:

Hát..:D hol is kezdjem....baltérdem kiment teljesen 1hét mire felépült,belső bokacsont törés

alkar törés:D és rengeteg zúzódás ,egyszer betört az orrom is.Ezenkivűl felszakadt a szemöldököm is már 1szer....egyenlőre ennyi:D

2011. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

én harcművész vagyok.

tegnap óta k.rvára fáj a nyakam mozgatásnál, meg úgy a hátam sem az igazi (gerinc feszítés)

szakadt már fel szemöldököm, most van néhány zúzódás rajtam de volt már több, inkább karmolások főleg karomon (artériák mentén :P )

de ez a gyakorlással jár, meg aki fullba szokta nyomni, az elmondhatja: vissza lehet venni óvatosabban, mert most is volt pár ízület törés (ficam) közeli állapot, de nek kell ám így csinálni! :)

2011. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Neji Te meg használd a 180°-os látást és védekezz mert leamortizálódsz.

szabad megkérdeznem mit gyakorolsz?

2011. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Neji ***** válasza:
off:Én csak örülök a sérüleseknek "ami nem öl meg,az csak erősít" kyokushin karate,teakwondo és most szeretnék még JKD vagy Wing Chan-ozni(hétfőn már megyek edzésre is ˇˇ)
2011. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Thai boxolok:

orrtörés, lábhúzódás, térdhúzódás, csuklóficam, bokaficam, bordarepedés....asszem ennyi...

2011. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
kyo,thaibox,mma :alkartörés,orrtörés,bordatörés,kissebb zúzódások párszor kiúgrott a térdem!
2011. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

aikido:

izomszakadás, ujj és kézizeletek zúzódása, lekopott a bőr a lábfejemről, lila foltok itt-ott, egy (majdnem) nyaktörés (hála isten csak majdnem), bordazúzódás.


De semmi komoly :)

2011. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"lekopott a bőr a lábfejemről" Azta... És még élsz?


nekem semmi súlyos, max a dobhártyaszakadás, ami ciki. De mindig fáj valamim... (TB, BJJ)

2011. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!