Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 éves fiú vagyok falun...

Csicsek Zoltán kérdése:

14 éves fiú vagyok falun lakok. Szüleim arra ösztönöznek, hogy sportoljak valamit. Ezzel nekem se lenne bajom csak nem tudom, hogy mit?

Figyelt kérdés
főleg a különleges sportokat szeretem (pl. van egy egykerekűm, régebben volt egy heelys-em az a gurulóscipő) és kíméljetek a bmx-től
2011. febr. 24. 20:28
 1/10 anonim válasza:
Pl a Ketlebell, egyre többen csinálják már Magyarországon is.
2011. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát nézz körül, hogy mik vannak elérhető távolságba tőled. valami sportcentrum?

egyébként másszál falat, az elvileg szórakoztató:) bár még nem próbáltam

2011. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
foci,kosár,kézilabda? esetleg tenisz ha van pálya. nincs a közelben egy tó? megtanulhatnál vitorlázni is,szerintem az szép sport. és jó kondiba is tart.
2011. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Foci,kézilabda,tenisz,magasugrás,távolugrás,dobbantós ugrás,atlétika,úszás stb. stb.
2011. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sőt most a floorball nagyon felkapott sport.
2011. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most itt mondhat neked bárki jól hangzó sportokat, amik mostanában divatosak, de ha nincs ilyen lehetőség a közeletekben, akkor igazán mindegy.

A sulidban nincs valami edzés, vagy sportkör? Ha nincs, esetleg kérdezd meg a tesitanárodat, hogy ő tud -e ilyesmiről, hátha másnak is lenne igénye a dologra. A faluban, ahol élsz, kisebb szerveződések biztosan vannak, és ha nem is profi szinten űzik az adott sportot, hobbinak jó. Vagy egy közeli városban nézz körül, ott csak több a lehetőség.

Ha nem találsz semmi kedvedre valót, egyszerűen csak fogd magad, és menj el futni, vagy biciklizni! Ezekhez különösebb felszerelés nem is kell, bár egy futócipő azért ajánlott a futáshoz, közben hallgathatsz zenét, de úgy is jó, ha közben csak úgy járnak a gondolataid.

2011. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szabadfogású birkózás
2011. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
keress magadnak partnert, társaságban minden szórakoztatóbb, azon kívül a másik húzóerő, hogy fejlődj...
2011. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
próbálgasd ki azokat, amikre lehetőséged van - és majd kiderül számodra, melyikhez lesz legtöbb kedved : )))
2011. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nandi55 válasza:
a PARKOUR is elterjedt sport (kezd el!)
2011. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!