Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kickboxot vagy muay thai...

Kickboxot vagy muay thai boxot lányként ilyen testfelépítéssel érdemes elkezdenem? (Hobbi szinten, testmozgás céljából)

Figyelt kérdés

Magas, vékony lány vagyok és inkább filigránnak mondanám magam, mivel a karjaim nagyon vékonyak és alapvetően vékony csontozatú vagyok, nem erős kötésű. Viszont nem ez a gebe típus, hanem nőies testalkat. Ettől még van bennem erő, attól függ az állóképességem, hogy mennyire aktív a testmozgásom éppen, nagyon hajlékony vagyok. Viszont a karjaim tényleg vékonyak és gyengék, így érdemes belekezdeni ilyen jellegű sportba? És ha igen, a kettő közül inkább melyikbe? Nagy a sérülésveszély vagy hogy leégetem magam? Bár gondolom kezdőként tök mindegy, mert mindenki ugyanolyan… ahogy néztem van egy technikája és ritmusa is a sportnak. Régóta tetszik meg vonz. Esetleg jó iskolát, edzőtermet kedvező áron tud valaki ajánlani (Bp)? Persze én is nézelődtem, de ebből is van már ötezer féle.

Ja meg ami fontos még: inkább szálkásít vagy izmosít? Én mindkettőnek örülök mert egy plusz, de azért nagy izmos vállakat és karokat nem akarok. Köszi a segítő válaszokat! :))



aug. 3. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hajrá!
aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy eddig trx-re meg főleg edzőterembe jártam, viszont egyszer annyira túlzásba vittem, hogy kellett valami kényszerpihenő. De unom már ezt a fajta mozgást, ezért jó lenne valami extra meg amit szenvedéllyel csinálok
aug. 3. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán, nagyon is. Hányas lábad van, hosszúak a lábszáraid?
aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
39 és igen, hosszú szerintem
aug. 3. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
4#: Akkor meg pláne, hisz azokkal szép rúgásokat lehet bevinni:).
aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Mivel hogy hozzád hasónlo lesz általában az ellenfél, súlycsoportok úgye, nyugodtan kezd el. Majd az edzésektől megerősődsz. Mindenki volt kezdő a választot sportjába. Jó edzést. Hajrá.
aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nézd! Lehet, hogy te leszel a bevándorlók egyik áldozata, akár ártatlanul.


De ezek a feminista európai nők megérdemelnék, hogy a migránsok megbasszák őket.

aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Utolso, szerintem meg aki ilyet leir, b@sszak meg jol azt… semmi okod nincs itt frocsogni, foleg ugy, hogy tiszteletlen vagy egy olyan csajjal szemben, aki azota lehet, hogy siman agyonrugna!
aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!