Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Scitec Nutrition 100% Whey...

Scitec Nutrition 100% Whey Protein nektek nem okoz pattanást, pattanásokat az arcotokon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 18:49
1 2 3 4
 21/32 clint ***** válasza:
5-6 szopr nagyobb a tesztószint akkor még annál is nagyobb amit irtam nem???
2010. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
mondtam hogy kisebb?igen nagyobb
2010. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
2-250 szem+winstrol ezt írtam.Előtte a danabolról volt szó tehát a wini ahhoz ment
2010. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 clint ***** válasza:
mindegy, már nem is a kérdező témájánál vagyunk.
2010. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Valóban.De az ember úgy is növelheti az ismereteit ha mással vitatkozik.Így a kérdező is leszűrhetett valamilyen konklúziót ami később akár hasznos is lehet neki
2010. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 clint ***** válasza:

a lényeg egyébként, hogy a tinikorban alapból nagy a tesztószint. Ha meg megússza eddig a pattanásosodást, és elkezd edzeni, a tesztószint az edzés miatt is iszonyatosan megnő... De sok orvosi lapban lehet olvasni, hogy túlzott protein fogyasztás is kiválthatja.

Ha egy vékony mondjuk 60 kg-os srác napi 200 gramm fehérjét eszik, attól is lehet.

Az több mint 3gramm testsúlyonként, mások szálkásitáskor esznek ennyit.

2010. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatod, hogy túledzetted magadat?

Ha megvan a megfelelő szénhidrát beviteled, és ügyelsz a minimum 2 g/ testsúlykilogramm protein elfogyasztására naponta,

a fejlődés azonban mégis elmarad, nagy a valószínűsége, hogy a túledzés csapdájába kerültél.

A túl gyakori, túl sok sorozattal végzett edzés csúcsra emeli a kortizol szintedet.

Ami pedig csökkenő tesztoszteron szinthez vezet.

Alacsony tesztoszteron szint mellett pedig képtelenség izomtömeget növelni.

lehet, hogy elsőre furcsának tűnik, de több pihenőnapot kell beiktatnod, valamint érdemes csökkentened az egyes izomcsoportokra végzett sorozatok számát.

Ha így jársz el hamarosan újra beindul a fejlődésed, ahogyan csökken a kortizol, emelkedik a tesztoszteron szinted.



Ezt egyébként tozo írta

2010. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 clint ***** válasza:

"A túl gyakori, túl sok sorozattal végzett edzés csúcsra emeli a kortizol szintedet.

Ami pedig csökkenő tesztoszteron szinthez vezet."

De nem írja, hogy mennyi ez. És azt sem, hogy mindennap kell edzeni. A magas ismétlésszám az első sorozatra vonatkozik.

A másodiknál már csökken mível nő a súly. A harmadiknál meg már 10 körül van.

De 6-os ismétléssel én nem csinálnék semmit.

2010. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"A másodiknál már csökken mível nő a súly. A harmadiknál meg már 10 körül van. "


Na én meg általában 6-8al dolgozok viszont végig nagy súllyal

2010. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
De akkor megállapodtunk abban hogy kinek mi jön be.Én emellett fejlődök és amíg ez a fejlődés nem áll meg nem érzem szükségesnek a változtatást.
2010. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!