Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 99-101 kg-röl le megyek...

Ha 99-101 kg-röl le megyek olyan 84-86 kg akkor a testzsírszázalékom is le menne 15% kőrnyékére vagy az alá?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni,szálkásítani. Mert jelenleg is lehetek min 98 kg. És a tzs-m az olyan 29% körűl van! És már lassan kövér vagyok, bár edzek másfél éve. Fél év alatt megoldható lenne?! Úgy tervezem , hogy 80 kg fölött maradjak , ha megoldható 176-178 cm körűl lehetek !

18/F



2019. jún. 22. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

30% tzs nem lassan kövér.

70kgval lehetnél még szálkas talán.

85kgval ha kimaxolt testépítő lennél. Talán.

2019. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
70 Kg? 68-69 kg-sen 1 évvel ezelőtt is 9,5 % volt a tzs-m. És nem hiába tömegeltem fel. Tehát nem akarok megint 70 kg-re le menni. Mert akkor sok izmot veszítenék, Nekem olyan 14-16 % a cél! Bár lehet , hogy addigra pl 18 % tzs-vel is úgy néznék ki mint régen 14%-al , nem tudom! Viszont remélem nem leszek ugyanolyan lassú se mint most?! Lehet kelleni fog egy kis kardió is és heti 3x edzenék 1 órát kb, de ha muszály akkor többet!
2019. jún. 22. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

30 kiló 1 év alatt? Komoly? Hallod, ezt nekünk, nehezen hízóknak tanítanod kéne, én befizetek rá!


Szerintem 85 körül ideális neked, nem kell azt a kockás cérnametélt alkatot majmolni... Ha kellően izmos, vállas vagy, meg eleve szélesebb csípős fajta, akkor az elfogadható tzs-vel is hozható, de azért meg kell vele dolgozni.

2019. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hogy szedsz-e valamit...


A magasságodat igazán lemérhetnéd egyszer. :D


29 %-on már gondolom van böndőd is rendesen, 15-18 % az tök jó. De engem is érdekelne, hogy mentél fel 100-ra. Mennyit eszel és miket???

2019. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!