Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nő az izomszázalékom akkor...

Ha nő az izomszázalékom akkor csökken a testzsírszázalékom?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, tavaly a testzsírom 24% volt, az izom pedig 35%, és ez elég elkeserítő. Ha elkezdek edzeni, akkor ez változhat?

2018. jan. 13. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez rossz?

Azon kívül a kinézet a lényeg, nem feltétlen a számok. A számok csak arra jók, hogy legyen mihez mérni a változást.


A nők élből zsírosabbak, ez nem elkeserítő érték.


Ha izmot szedsz fel, (nő az izomszázalékod), a testsúlyod ha nem nő akkor a zsír kellett eltűnjön.


Az a baj, ha az izmod lesz kevesebb.


Több izomhoz több energiát, kcal-t használ a szervezet, tehát zsírt is jobban "éget".

2018. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért tartom rossznak, mert a többi korombeli lánynak a testzsírja kb 20%. És nem vagy valami feszes sem.
2018. jan. 13. 12:09
 3/7 A kérdező kommentje:
*vagyok
2018. jan. 13. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű matek. Van egy pohár ami félig van narancslével(50%) és félig kólával(50%). Ha hozzáöntesz még kólát, akkor a kóla aránya nőni fog, míg a narancslé csökken. Akkor is, ha a narancslé mennyiségre változatlan.
2018. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor a testzsírt hogy lehet csökkenteni?
2018. jan. 13. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Diétával.
2018. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ezt így hogy érted? Mert nem szoktam enni gyorsételeket, max félévente egyszer, sütiket is csak ünnepekkor eszek.
2018. jan. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!