Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek sportolni, ha...

Hogyan kezdjek sportolni, ha eddig mozgásszegény életmódot éltem? Izomláz esetén hogyan pihenjek-sportoljak? Edzés utáni nap fejfájás normális dolog?

Figyelt kérdés

45 éves vagyok. Az utóbbi másfél évben mozgásszegény életmódot éltem. Kaptam egy fitnesz bérletet 14 alkalmasat, ezt elkezdtem.

TRX óra volt az első amin voltam, jó volt de nehéz, másnap nagyon fájt a fejem és izomláz van, azóta is. Egy nap szünet, és mentem pilates-re. Másnap megint fejfájás, ez mindkétszer "csak fél napos" volt. Persze továbbra is izomláz, most már újabb testrészeken is. Az úgy jó, ha mégis folytatom így hogy egy nap pihenés, aztán újra megyek? A fejfájás vajon miért van, az is várható hogy alábbhagy majd?



2019. márc. 14. 13:29
 1/3 anonim válasza:

Infratrenerrel kezdtem. Inaktiv idoszak utan kardiozas alapozasanak is, kezdesnek idealis.


Hasonlo parameterek miatt. Ennel nincs izomlaz, fejfajas se. Jo a kaloriafogyaszto hatasa is.


Vaszsintet nem art megnezetni!

2019. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vasszintet*
2019. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A fejfájás furcsa, szerintem nem normális. Iszol, alszol te eleget? Ha edzésnap van, egy literrel több tiszta vizet kell inni. Csináltass egy vérképet is, hátha hiányzik valami vitamin, ásványi anyag a szervezetedből.
2019. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!