Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sport éget el több...

Melyik sport éget el több kalóriát? Egy óra úszás (2,5km/h) vagy egy óra Thai-Box?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
thai box
2010. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úszás szerintem mindenképpen! Gondolom meg fognak kritizálni páran de szerintem sokkal jobb! Minden izmot meg mozgat és sokkal egészségesebb!
2010. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egészséges az úszás,de hamar megszokja a test és egy idő múlva még a pulzus sem emelkedik meg közben.

A zsákolásnál jobb kalóriaégetést még nem találtak ki szerintem.Plussz be van iktatva pihenő tehát a pulzus föl le emelkedik terheléstől függően,ezáltal a test is nagyobb terhelést kap.Akár 180-ig is felmehet.

2010. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ember, mi ez a hülyeség, hogy a test megszokja az úszást és nem emelkedik a pulzus?

Szerinted a szívnek nem kell gyorsabban vernie, hogy eljuttassa a szükséges anyagokat az izmokhoz?

Amúgy én thai boxolok meg volt, hogy úszni is jártam, és minden csak azon múlik, hogy milyen intenzív az edzés. Nem mindegy milyen tempóban úsztok stb...

2010. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!