Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » "Szer" amitől vastagabbnak,...

"Szer" amitől vastagabbnak, erősebbnek néz ki a karom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy olyan problémám hogy itt a nyár, én már 21 vagyok és mégis olyannak néz ki a kezem-karom mint egy 15-16 évesnek. Pedig gyúrtam nem keveset, eszek is rendesen, lábam pl ugyan vastag, izmos, de a kezem valamiért (látványban) sehogyan sem akar fejlődni. (súlyok, fekvőtámasz, cipekedés, stb. semmitől.) Erőm van elég úgy érzem.

Mondogatják hogy alkat meg stb. de nekem ez olyan alsóbbrendűségi érzést ad hogy nemigaz. Tök szarul érzem így magam a többi ember előtt.

Ezért határoztam el hogy szeretnék valamit szedni ami legalább eresít+kicsit "dagaszt" a kezemen. Elég ha a látvány megvan. Nem akarok én doppingolni meg ilyesmi ha nem muszály, hanem pl. ilyesmire gondoltam:


[link]


Esetleg másvalami? (amihez nem kell nagyon gyúrogatnom, mert tök fölösleges sajna)


2010. jún. 28. 17:06
 1/6 clint ***** válasza:

Amit belinkeltél az egy edzés előtti energizáló, nagyobb bedurranást tesz lehetővé, és fittebb vagy az edzésen...

A bedurranás természetesen edzés után elmúlik.

Normális edzés (nem gyurogatás) és étrend kell, de ha alapból vékony vagy genetikailag, az is évekbe kerülhet míg látványos izmaid lesznek.

A szteroidokat meg ne szedd be. A testépitők szedik akik már száz kiló feletti igen látványos izomzattal rendelkeznek, és végeznek egy alapos és drága hormonkezelő utókúrát utána... Az, hogy a nyárra vastagabb elgyél (kicsit... a szteroidoktól max 1-2 cmt ha nőnél) nem éri meg a hormonjaidat elba...ni, mert a kúra után majd ugyis csak visszaesel, és utána már sima étkezéssel sem fogsz izmot felszedni...

2010. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de sajnos más ötletem nincsen. Manapság nagyon fontos a látvány, még ha tagadják is egyes emberek, ott van az emberek tudatalattijában...


Ha egészséges, ha kevésbé, valamit ki kéne találni... :S

2010. jún. 28. 18:17
 3/6 anonim válasza:
Ajánlom az izmot...
2010. jún. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is most akarom kipróbálni a No Explode-ot. Mellette még multivitamin, kreatin kúra, fehérje, stb.... fog menni, és heti 7 edzés.

Szerintem az lehet a bajod, hogy nagyon gyors az anyagcseréd, ergó neked nagyon sokat kellene enned. Emeld a szénhidrátot akár 7-8gramm/testsúlykilogrammra vagy afölé, fehérje pedig legyen minimum 2.

De egy sima B12 is jó lehet.

2010. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kreatint, attól egy kicsit izmosabbnak fogsz tűnni elvileg, de a kúra után megfelelő edzés és étrend nélkül, visszaesel!
2010. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előszöris, ne használd a "gyúr" szót, a cigányok gyúrnak. edzz. mégpedig tricepszet, mert a felkar 2/3-át az határozza meg. akármekkora is lehet a bicepszed, kicsinek fog tűnni a karod
2010. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!