Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes gyalogolni a...

Mennyire érdemes gyalogolni a fogyás érdekében?

Figyelt kérdés
Utálok futni, de a séta tetszik. Ma legyalogoltam 12 km-t alig több, mint 2 óra alatt.
2018. nov. 24. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon, mivel nem tudok keveset enni és gyalogolni szeretek, de pl. futni heti 5 percet is komoly akaraterő összehoznom s az erősítő edzést is képes vagyok kihagyni bizonyos időszakokban... Persze nem valami kalóriaigényes mozgás, de ha ráérsz napi órákat nyomni s pont ez hozza meg a kalóriadeficitet, akkor segít.

Amúgy biciklizni is szoktam (az jó, elég sok kalóriát éget ahhoz képest, hogy csak üldögélek... hegyekben lakom, de ez csak érdekesebbé teszi, nem igazán nehézzé), de ilyen hidegben már problémás számomra, marad a séta és majd a súlyzós edzés, ha sikerül rávennem magam egyszer. Nekem egyértelműen segít.

2018. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, megpróbálhatod a kerékpárt/szobakerékpárt is. Ha más nincs, akkor jó ez is. Esetleg ha tudod mehet gyorsabb tempóban is a gyaloglás vagy meredekebb dombra felfele...stb. Fogyni viszont csak akkor fogsz, ha figyelsz arra, hogy mit eszel és mennyit. Hajrá!
2018. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!