Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérjeport lehet íjmódon...

A fehérjeport lehet íjmódon "helyettesíteni"?

Figyelt kérdés

A testépítők tömegnövelő edzésnél használják az instant fehérjeporokat.Van ilyen a boltokban hogy "tejpor" ebben igen sok fehérje van az alábbi oldal szerint:

[link]

Lehet ezzel helyettesíteni a másikat??,Mert ez 500 forint körül szerintem beszerezhető bár nem tudom:)

Szóval ezzel érek valamit ha ezt "eszem"?:D

Ja ha van kis időtök erre is légyszíves választ kérnék:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


2010. jún. 25. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Íjmódon!!! Ááá, ezen befostam :D

Az íj az az izé, amivel a nyilat lehet kilőni. Szerintem te azt akartad írni, hogy ily módon, de egyszerűbb, ha azt írod, hogy így.

2010. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez tejsavókoncentrátum, a testépítő proteinek eggyik alapanyaga.Ezt összekevelik még izesítővel, szinezékkel, édesítővel, csomósodásgátlóval, (cukorral), és csillivilli módon becsomagolják a tápkiegcégek.


Eheted nyugodtan, a lényeg benne van. A natúr tejsavó íze sem vészes.

2010. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek:Örülök hogy elnyerte a tetszésed:).Egyébként régen versenyszerűen íjászkodtam (lehet onnan maradt meg:D)


Másodiknak:Köszi a választ:elsősorban az árkülönbség miatt gondoltam erre hiszen az instant fehérjeport nem nagyon találtam 2000-3000 ezer forintért.De a tejport meg kapom pár százért.És ha a hatásuk nem nagyon tér el akkkor nekem tőkéletes lesz:)És még1x köszi.

2010. jún. 25. 18:36
 4/7 Osynho ***** válasza:
A tejpor, meg a tejsavó fehérje koncentrátum nagyon nem ugyanaz...
2010. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem ugyan az.Azért kérdeztem rá.De mivel ebben is van fehérje(nem is kevés) van értelme tömni magam vele???
2010. jún. 26. 07:04
 6/7 Osynho ***** válasza:
Valamit te keversz. Amit linkeltél, az nem tejpor, hanem "Pasztörizált és ultraszűrt, frissen porlasztva szárított, tejsavófehérje koncentrátum".
2010. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17:02 vagyok.


Amit belinkeltél, az a WPC80 tejsavó-koncentrátum. NEM TEJPOR!!! A WPC80 jó sporttáplálkozásra. 2200-2500 forint kilója, ha ennél olcsóbbat veszel átvertek, vagy tejport adtak el neked, nem proteinkoncentrátumot.


A tejpor nem alkalmas sporttáplálkozásra, mert kevés a fehérjetartalma (az ugye ki van szűrve, a WPC-be pl) laktóz és tejzsírból áll. Ezért lehet olcsó.

2010. jún. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!