Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki edzett már...

Van itt olyan, aki edzett már személyi edzővel?

Figyelt kérdés
Milyen céllal, miket csináltatok, milyen volt, hányszor találkoztatok egy héten, hatékony volt? Én megkerestem valakit, csinált egy felmérést, és jövő héten kezdek vele. Fogynom kéne, elég sokat.

2018. szept. 15. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem, de vannak ismerőseim.

Ha lenne pénzem, én is vettem volna igénybe, sokkal jobb úgy.

2018. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen.

Összeállítja az edzéstervem, bemutatja a gyakorlatok pontos elvégzésének módját majd ellenőrzi, hogy tényleg jól csinálom-e?

Emellett segít az étrend összeállításába, nyugodtan kérdezhetek bármiről és válaszol rá.

Hasznos tanácsokat ad, emellett segít az önbizalmat helyreállítani, ösztönöz, stb.

2018. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én személyi edzővel edzek már lassan 2 éve. Ez alatt fogytam 40 kg-t, (előtte 10-et magamtól), látványosan izmosodtam és visszajöttem a cukorbetegség, magas vérnyomás, vesekő torkából. Nekem ezek a dolgok nélküle nem mentek volna. Egy év után jutottunk el oda, hogy jobb volt a vérképem, mint neki. :) Nagyon jól egymásra hangolódtunk, pontosan olyan a hozzáállása, amilyennek lennie kell. Nem kutyaként meg katonaként kezel, hanem társként. Az elején megbeszéltük az étkezés részét is, konkrét étrendet nem csináltunk sosem, úgy gondolom az én feladatom ezt kontrollálni, ha hosszú távon akarom fenntartani az eredményt. Nekem az edzés kapcsán semmivel nem kell foglalkoznom, csak odamegyek. Ő mondja mit csináljak, figyeli, hogy szabályos legyen, segít ha rajtam marad a súly és a többi. Nagyon változatos, hogy miket csinálunk. Sosem sérültem még le edzés közben egyébként. Úgy gondolom maximálisan megéri a személyi edző, ha valamire pénzt kell költeni, akkor ez legyen az, ez valóban megéri, életet vásárolsz magadnak, egészséget. Arra figyelj azért, hogy étkezés terén egy személyi edző nem feltétlen tudja, hogy mi az egészséges, ő azt tudja, mivel lehet fogyni, alakot formálni, de ez nem egyenlő az egészséges étrenddel! Az én edzőm dietetikus is, így én teljes bizalommal fordultam felé ilyen téren is. Azt ajánlom, hogy vagy Te is edző és dietetikus végzettségű embert keress vagy külön nézz el pár alkalommal egy dietetikushoz, biztos, ami biztos alapon. Heti két alkalom már elég. Sok sikert kívánok! Majd írd meg, hogy hogy alakul a helyzet! :)
2018. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!