Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edzővel vagy inkább...

Személyi edzővel vagy inkább egyedül?

Figyelt kérdés
Szeretnék eljárni edzőterembe, formába hozni magam. érdemes személyi edzőt "bérelni"
2017. jan. 8. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják van értelme, mert odafigyel rád, hogy szabályosan edzel e és rengeteg tanácsot ad az edzéseknél. UGyanezeket a tanácsokat és szabályos edzésmódokat egyedül is meg tudod oldani azzal hogy utánolvasol, utánakérdezel.


Sőt, még edzőterembe se kell eljárni. Én ithhon edzek két egykezes súlyzóval, és egész szépen haladok. Csak utána kell nézni milyen edzéstípusok vannak az adott izomcsoportra és megtervezed az edzésed. Valamint fontos mellé a fehérjedús étkezés is, a jól beállított étrend.


Sokan azért mennek edzőterembe mert egyedül unalmas az edzés. Van aki szeret társaságban lenni. Én még a bérletre is sajnálom a pénzt, amennyit ott elvernék annyiból már konditermet nyitok itthon.

2017. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hajlandó vagy e utána járni, utána olvasni, 1-1 gyakorlat helyes kivitelezéséhez és szinte folyamatosan figyelni magadra e tekintetben, vagy inkább hajlamos vagy egyből bizonyítási vágyból minél több súlyt felpakolni, aztán uccu neki...

Én kezdőnek eleve nem ajánlanám a kondibérlet költségét, úgysincsenek még az ízületeid, inaid hozzászokva az edzéshez, aztán 1-2 hónap mulva meg jössz kérdezni, miért ropog a vállad fekvenyonásnál, meg, a kedvenc kérdésem, a milyen ízületvédőt szedjek... csodák csodájára nekem 15 év alatt semmilyet nem kellett szednem... meg nem is fogok...

Annyi előnyöd van velem szemben, hogy neked már tudok könyveket ajánlani a témában...

Dan John - beavatkozás

-Ez a könyv zseniális...

Meztelen harcos

Pavel - kettlebelles könyvei (még ha nem is akarsz kettlebellezni, főleg a guggolásos részeket ajánlom)

Fegyencedzés 1-2-3...


És nem nem vagyok súlyzós edzés ellen... az ellen vagyok hogy mélyvízbe ugorjon mindenki egyből...

2017. jan. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed:D
2017. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem súlyzós edzésre gondoltam, inkább valami alakot szeretnék magamnak. Lány vagyok
2017. jan. 9. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
súlyzós edzéssel éred el a legjobb alakot. De tornászhatsz is ha gondolod.
2017. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!