Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak súlyzós edzés után...

Csak súlyzós edzés után érdemes fehérjeport inni?

Figyelt kérdés
Olvasom itt a kérdéseket, sokan mondják, hogy hasznos edzés után. Na most az a helyzet, hogy én küzdősportokat csinálok, sokszor izomlázam is van, erősödöm is azért, de kinézetre nem fejlődök szinte semmit. Egyébként is nagyon sovány vagyok, 185+ centimhez csak 74 kiló körül vagyok, próbáltam többet enni, de ennek az lett a vége, hogy lett egy kis úszógumim, az alkarom meg még mindig marha vékony. Nem nagyon akarok összevissza táplálékkiegészítőket se tolni, de már 2 ismerősömtől is hallottam, hogy ezek segítettek felszedni pár kiló izmot. Tanácsok?
2010. jún. 20. 14:24
 1/2 A kérdező kommentje:
meg még annyi, hogy hogyan igazítsam az étkezéseimet az edzésekhez? pl előtte 1-2 órával egyek, vagy hogyan?
2010. jún. 20. 14:25
 2/2 Osynho ***** válasza:
Ha úszógumid lett,de nem fejlődtél, akkor valószínűleg szemét kaját ettél. Edzés utánra jó a tejsavó fehéje, gyorsan felszívódik, táplálja az izmokat, megakadályozza a katabolizmust. Egyébként ez is csak sima tápanyag, nem csodaszer, és főleg nem kox (ahogy sokan gondolják). Napközben érdemes lassabb felszívódású fehérjéket fogyasztani (sovány húsok, tojás, túró stb).
2010. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!