Balazs00xx kérdése:
Winstrol kúrát szeretnék elkezdeni, mik a hatási és mit szedjek mellé, utána?
Figyelt kérdés
a winstrol tablettás formája érdekelne mivel szúrni nem tudom magamat , milyen májvédőt és levezetőt kell tolnom?
pl provi ?
zsír le izom fel a winstroltól?
189 magas 108 kg vagyok 21/f
2010. jún. 20. 13:44
1/4 anonim 



válasza:





A kérdésed önmagában feltételezi, hogy hozzá se szagolsz a témához. A proviron az aromatizáló enzimet gátolja, viszont a winstrol hatóanyaga: a stanazol egy dihidrotesztoszteron származék, ami nem aromatizálódik.
Azt se tudod, hogy mit várhatsz el, az adott szertől...ez a kisebbik gond, de alapvető biológia folyamatokkal se vagy tisztába.
2/4 A kérdező kommentje:
ezért kérdezem:)
2010. jún. 20. 16:38
3/4 anonim 



válasza:





Én meg nem azért írtam, hogy sértegesselek, hanem, hogy rájöjj, hogy ez nem neked való.
4/4 A kérdező kommentje:
érdeklődés képpen kérdeztem, egyenlőre táplálék kiegészítőzök
fehérje-100% whey pro
brutal nutration anadrol
zsírégető- adipokill
és porc és izület javító -joint X liquid
2010. jún. 20. 23:21
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!