Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Télen elkezdeni futni?

Télen elkezdeni futni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátom most akar elkezdeni futni (kint a szabadban),én viszont féltem,hogy meg fog fázni,mostanában esténként már elég hideg van és ő 6-7 óra után akar futni. Nincs speckó öltözéke hozzá, mint a "nagy" futóknak. Mit ajánlanátok neki? (én persze azt,hogy majd inkább tavasszal kezdjen neki..)


2011. nov. 11. 09:58
 1/3 bánomisén ***** válasza:

Százmillióan futnak télen is, nincs ebben semmi. Speckó ruha sem kell, csak melegítő, pulcsi, sapka, sál, kényelmes cipő.

És ha végzett a futkározással, ne barangoljon a hidegben, hanem menjen fűtött helyre, pl. a lakásba.


Ne aggódj, inkább fuss vele te is, semmi bajotok nem lesz :-)

2011. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jogaban furodnie kellene a szabadban telen, hogy edzett es eros legyen a teste pl. ne felj nem fog megfazni!
2011. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen időben futok. Semmi baj sem lesz, csak az öltözködésre figyeljen. Már fentebb le van írva, hogy mit vegyen fel, de jól jön ilyenkor a vesemelegítő és egy kisebb kesztyű is.


És javaslom, hogy te is menj vele.

2011. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!