Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden nap 15 perc vagy...

Minden nap 15 perc vagy hetente 2x 30 perc futás?

Figyelt kérdés
Régebben heti 3x futottam 30 percet és nem is volt megterhelő , jó karban voltam. Most viszont eléggé elkényelmesedtem , meghíztam, már nem megy olyan könnyedén, ha néhanapján elmegyek és futok harminc percet, utána hányingerem van, 3-4 nap is eltelik mire rendesen talpraállok, és annyira elmegy a kedvem, hogy legalább két hétig nem megyek el. 15 perc után viszont jól érzem magam és másnap se vagyok fáradt. Ha mindem nap elmegyek 15 percet futni, ugyanolyan hatásos eredményt el tudok érni vele mint ha 3x mennék többre? A részletes válaszokat nagyon megköszönöm!

2018. máj. 10. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap 15 perc.
2018. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de az eredmény ugyanolyan hatásos?
2018. máj. 10. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

szia, bizonyos súly felett nem is szabadna futni.

elöször elkezdheted 15 perccel. de annak sok értelme nincs ha mindennap 15 percet futsz.emelni kell.

eleve 40 perc utan indul be a zsírégetés.

15 perccel max az erőnléted fog javulni.én napi 50 percet tekerek.5 nap utan mar latszik.dieta mellett.

2018. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia, igazából nem vagyok nagyon túlsúlyos, csak le akarnék adni valamennyit, meg szálkásabb szeretnèk lenni, de diétázom is mellette szóval nem ez lenne a cél, hanem anyagcserepörgetés ilyesmi. :) így mit gondolsz?
2018. máj. 10. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjed 15 perccel, aztán úgy is egyre jobban fog menni idővel és áttérhetsz a 30 percre. Amúgy az nem normális ha ennyire kikészít a 30 perc, nem az időtartam a lényeg hanem a tempó. Fuss lassabban. Nem ciki lassan futni, sőt, állóképesség alapozás szempontjából sokkal jobb alacsony pulzustartományban hosszan edzeni mint kiköpni a tüdődet 180-190-es pulzuson edzetlenül, hogy aztán megutáld az egészet.
2018. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem bírod a 30 percet, világos, hogy neked a 15 perc jobb... De várhatóan belejössz és majd több is menni fog.
2018. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!