Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgással kezdjünk...

Milyen mozgással kezdjünk fogyni 150 kilósan? Lent részletezem.

Figyelt kérdés
Apu sajnos megközelíti a 150 kg-t és jó lenne lefogyasztani, de a térdei a volt munkájától és a túlsúlytól is tönkrementek ezért sok sport alapból ki van lőve nála. Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, de főleg a felsőteste van elzsírosodva elég komoly mértékben. Milyen edzésmódszert vagy gépet javasoltok a fogyáshoz, ami nem terheli a térdet? Néztem evezőpadot, elliptikus trénert, súlyzózást, de nem jutok dűlőre. Mit tanácsoltok? Az étrend változtatással tisztában vagyok, mellé keresek valami mozgásformát. Előre is köszönöm a segítő tanácsokat.
2018. máj. 6. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan ami nem terheli a térdet, pl ellipszistréner, bicikli. Mellette szigorú (!) diéta, nélküle a mozgás is felesleges.
2018. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmilyen edzés nem fogja lefogyasztani, nem is értem, hogy miért vannak ezek a kérdések. Majd szerinted 50 évesen és 150kg-osan kezd el futni, ha eddig soha nem csinálta?


Életmódváltlásra van szüksége, ezen belül pedig arra, hogy lényegesen kevesebbet egyen. Ennyi és nem több.

2018. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az evés döntő, ez igaz, de azért mozogni sem ártana. Én az úszást javaslom, ilyen nagy túlsúllyal az egy remek megoldás, és most pont alkalmas is rá az idő, meleg van.
2018. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!