Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék mellre fogyni...

Hogy tudnék mellre fogyni hatékonyabban?

Figyelt kérdés

Először is,tudom hogy nincs helyi fogyás. De nincs olyan hogy ha mondjuk többet edzenék mellre,akkor az hatékonyabban fog fogyni mint pl egy comb?

már 2 hónapja csinálom az egészséges életmódot (naponta edzek itthon 1-2 órákat,egészségesen étkezem) természetesen fogyás céljából..Már sikerült is leadnom 12 kg-ot, a mérleg az kimutatja a változást meg mondják is,de én nem látom azt hogy kifejezetten a mellem az fogyott e.. mindenem lefogyott valamennyit ,de egyszerűen a mellem az nem akar, nyilván az is fogyott valamennyit de én nem látom..Célom a normál alak,amihez már minden alakul de a mellem az nem nagyon..Most elkezdtem egy 30 napos extra zsírégető edzésprogramot,van benne fekvőtámasz meg minden..szerintetek az jó lesz? 15/F


2018. ápr. 3. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy nincs helyi fogyás akkor nem értem mi a kérdés? Az izom és zsír között nincs semmi kapcsolat. Max a mellizmod nő, és valamennyi zsír onnan is eltűnik, de nem azért mert arra edzel..Ha csak combra edzenél akkor is fogyna a melledről a zsír, bár olyan lennél mint egy T-rex xd
2018. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amúgy a 30 napos programok semmit nem érnek, lefogadom valami telefonos app, vagy nők lapjában talált baromság. Több mint a semmi de nehogy azt hidd hogy sokat ér, főleg nem 30 nap alatt. Meg a kulcs az étkezés. Az hogy egészséges nem feltétlenül jelenti hogy fogysz is tőle. Mekis kajától is lehet fogyni ha kevesebbet eszel mint amennyit ledolgozol.
2018. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Miért mi baj a nagy mellel? Legalább nem vagy deszka,mint a legtöbb veled egyidős.Esetleg izmosíts mellkasra.
2018. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!