Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 eves, lany,161 cm 64-65 kg...

14 eves, lany,161 cm 64-65 kg Vissza szeretnék fogyni 58kg-ra?

Figyelt kérdés
Elégedetlen vagyok a testsúlyommal. Fogyni szereték. Étrend javaslatokat mozgási tippket elfogadok. A természetes fogyás mellett vagyok nem kellenek ilyen foygaszto “csodaszerek” jon a nyar is. Légyszi ne mondjátok azt hogy ez teljesen normális mert nem az, en latom magam es nem tetszik amit latok. Erosebb csontozatu vagyok, de felesleg sem keves van. Mar reg hozza szeretnek kezdeni de nem igazan tudom hogy hogy.
2018. ápr. 28. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Az jó, hogy nem akarsz fogyasztó csodaszereket, mert ilyenek nem léteznek.

Nem tudom, ki mondja, hogy normális, ilyen számokkal felnőttként is szinte bizonyos a felesleg, nemhogy 14 évesen.


Váltsd jobb életmódra. Jó, laktató, egészségesebb étrend, kis odafigyelés a mennyiségekre (ha ez nem megy, nagyobb odafigyelés, de első körben ne pörögj rá nagyon), valami mozgás. Ez utóbbi sokféle lehet, olyat kéne választanod, amit szívesen csinálsz, nem adod fel :) Vagy amiből kinézed, hogy szívesen fogod csinálni, ha belejössz, én is próbálok futni, pedig utálok, de szerintem egy szárazföldi emlősnek az alap és a keringési rendszernek is adjunk :D Meg amúgyis. Jó mozgásforma, idősen is lehet csinálni... De jelenleg inkább sétálok (nekem ez a kifejezés bármilyen hegyi túrát is lefed, nem rohanok, élvezem a tájat :D), abból sok is megy, mert jólesik és könnyű. Biciklizhetsz, úszhatsz, tornázhatsz, ésatöbbi.

Étrend terén nincs egyetlen jó étrend mindenkinek, de gondolom, tudod, hogy mi előnytelenebb (pl. cukros üdítők, felesleges evés, amikor nem vagy éhes, csak unatkozol vagy szomorú vagy...etc.), azt pedig meg tudod figyelni, hogy téged mi laktat jobban, e téren hatalmas eltérések vannak. Az ételek elosztása is fontos lehet, kinek mikor kell nagyobb étkezés...

2018. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!