Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kernem a segitsegeteket...

Kernem a segitsegeteket testomegnovelo szerekkel kapcsolatban. Melyiket lenne a legcelszerubb hasznalnom? Javaslatok? Bovebben lent

Figyelt kérdés
elakarom kezdeni a kondizast mar megvan az edzestervem is, viszont nem sok lovetem van hozza h mit vegyek hulyeseget pedig nem akarok amivel tonkretehetem a testem,19eves, 180cm vagyok, 62kg, atlagos testalkattal, mindenkeppen csinalni fogom csak tapasztalatokra lennek kivancsi mit ajanlanatok,a penz sem lenne gond. akarhol utana neztem neten forumokon ezzel kapcsolatban mindenhol csak a rizsa meg az okoskodas, konkret valaszokra lenne szuksegem es/vagy tanacsokra.
2010. jún. 13. 15:30
1 2 3 4
 11/31 clint ***** válasza:

"És köztudott hogy a zsírt a leg könyebb átalakítani izommá"

Te bakker akkora hülye vagy, hogy már nem is méltatlak válaszra, IQkirály... na ez a szöveg már túl sok.

Itt a kérdezőknek kellene segíteni de ekkora baromságokat bírnak irni, zsirból izmot alakítani:D:D:D

Engem b..faszozol le csicska, kis majom, arc nélkül...

Irjál még egy kevés hülyeséget, ba..lfaszozd le azt aki tényleg ért hozzá, és a szerencsétlen kérdező majd segítség helyett ezt kapja.

2010. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

[link]

Kreatinrólé szó sem volt! azt nem szabad tejjel inni!

De sejttérfogat növelőt ihatsz nyugodtan.

Valszeg a srác nem Svarcenegger akar lenni, csak ki akar nézni valahogy, azaz föl akar szeddi pár kg-t. Én még régen amikor szedtem tömegnövelőket TEJJEL ittam és 2 hónap aladt 15 kg-t híztam, és nem hasra(zsírba)! 21 évessen 45 ös karom volt. MOst vagyok 27 és 49cm a karom átmérője... Itt is vannak olyan arcok akik már rég gyúrnak és kinéznek valahogy. Amúgy Rékasi a szkotpadon 30 kg val szuperszettezik. Nem kéne így leírnod.... Te nagymenő . Ki tudod nyomni... Jézusom....p..cs

2010. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

csak magadról állítasz ki bizonyítványt arról, hogy nem csak hogy nem értesz hozzá, de még sötét is vagy ! A semmiből nehezebb izmot csinállni, mint a zsírból átalakítani! Ennyi agyad sincs mi ?

loser

2010. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 clint ***** válasza:

tessék, igy néz ki egy bal...sz aki szted kamuzik...

te hogy nézel ki??? Még egy pár év és olyan leszel mint rékasi kari??:D


[link]

[link]

2010. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 clint ***** válasza:

22:02

igen kinyomom, képzeld van egy két srác akinek 49 cmnél nagyobb a bicepsze és kibír nyomni 160 kg-ot... még sokkal többet is.:D

2010. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

[link]

Kevés vagy kisgyerek .

2010. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 clint ***** válasza:

[link]

olvasgass egy kicsit 49cm. Nm azt mondtam, hogy nem lehet tejjel inni, csak hogy hülyeség!!!


vagy ird be ide, a keresőbe azt, hogy tejjel.:

[link]


amugy egy igazi edzésben levő testépitő, nem irja ki mekkora a karja, mert az összhangot nézi. Épp ezért egy nagy kamus vagy. de ha igaz is a 49cm nem nagy szám manapság, láttam már olyan hájas embert akinek nagyobb volt, pedig egy deka izom nem volt rajta...

2010. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 clint ***** válasza:

:D:D:Djó kép....

beégetted magad... a tetovált vagy mi??? sztem itt egy páran vágják a szitut.

2010. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

tudom, hogy ki vagy 22:20, láttalak már párszor asszem...

küldök egy privát emailt és irj vissza te vagy e....

2010. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
2010. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!