Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Kérhetem a segítsé...

Testépítők! Kérhetem a segítségeteket? Hogyan csináljam ezt?

Figyelt kérdés

Milyen gyakorlatokkal lehet, erősíteni az alkart és a vádlit? Soha életemben nem kondiztam még, teljesen tapasztalatlan vagyok ebben. Szeretném ezt a két testrészt felerősíteni, úgy hogy erős legyen, de ne legyen túl kötött az izom, hanem rugalmasabb, hajlékonyabb. Tudom, most ez így soknak és bonyolultnak hangzik, de fontos lenne. Gondolom most felmerül a kérdést, hogy miért csak pont ezt a kettőt akarom erősíteni. Speciális célra kell, fojtásra és szorításra. A technikát egyébként tudom és működik is velem egy súlycsoportú emberek ellen, de most egy nálam 30 kg-val nehezebb emberrel fogok küzdeni, aki szabadfogású birkózó és bivalyerős nyaka van, ide már kevés a technika, kell a fizikai erő is. Ti testépítők ti tudjátok pontosan, hogy hogyan működik az izomzat, éppen ezért kell a ti tudásotok, tapasztalatotok.

Előre is köszönöm a válaszotokat!

20/F


2010. dec. 30. 11:24
 1/2 Saten ‫҉ ***** válasza:

[link]

[link]

Az alkart nem nehéz edzeni, konkrétan minden gyakorlat erősíti, ahol fognod kell. A vádli már sokkal rosszabb, igazából a leggázabb testrész (szerintem) mind közül. A vádlit nagyon nagy súllyal nagyon sok ismétléssel tudod csak rendbe hozni. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom

2010. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

kuzdo sportolo vagyok,ide nem ilyen jellegu techika kell, mint amit linkeltek.

nagyon jo amit linkelt,csak itt kuzdotok es masepp kell megoldani...

va ez a gep pl: [link]


a latod ami fent van?valmoge huzast vagy alkarra szoktak hasznalni... allj szembe vele es arra a rudra huzz ra egy kimonot,gondolom kuzdosportolsz es ugy fogd mega kat hajtokat es huzd le (de nagy suly allits be , kb 70%-at a te sulyodnak, ha megy nveld...

tamado allasba allj be es ug yhuzd lemagadhoz, de ne testol karbol es lehutda kb a bellkasodig onnan alkarbol meg leljebb..nem egyszeru figyelj oda..es rengeteget!

kevesen ismerik ezt a megoldast...:D

vadlira pedig ugy is lehet , hogy raallsz egy tarcsara de ugy h a sarkad az leerjen. vegyel sulyt a nyakadba (ne keveset) es labujjhegy, majd vissza....ismeteled a gyakorlatot folyamatosan,miutan begorcsolt:) mihenj majd ismet...legalabb 10X maxiumot, de te ezt mar tudni fogod szerintem h mennyi kell!

jo felkeszulest!

2010. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!