Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kernem a segitsegeteket...

Kernem a segitsegeteket testomegnovelo szerekkel kapcsolatban. Melyiket lenne a legcelszerubb hasznalnom? Javaslatok? Bovebben lent

Figyelt kérdés
elakarom kezdeni a kondizast mar megvan az edzestervem is, viszont nem sok lovetem van hozza h mit vegyek hulyeseget pedig nem akarok amivel tonkretehetem a testem,19eves, 180cm vagyok, 62kg, atlagos testalkattal, mindenkeppen csinalni fogom csak tapasztalatokra lennek kivancsi mit ajanlanatok,a penz sem lenne gond. akarhol utana neztem neten forumokon ezzel kapcsolatban mindenhol csak a rizsa meg az okoskodas, konkret valaszokra lenne szuksegem es/vagy tanacsokra.
2010. jún. 13. 15:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiszámoltam a testtömeg indexed és 19,14 ami túl alacson.

Föl kéne szedned minimum egy 10 kg- t főleg a 180 cm hez az a minimum. Én tapasztalatom elöször is venned ekkellen táplálék kiegészítőt és fehérjét. Ajánlom ezt az oldalt: [link]

Oldalból adódóan utalkok rá, hogy el kell kezdeni konditerembe járni.Étkezéssel kapcsolatban csak annyit hogy bármit meg ehetsz. Főleg husokat, sok fehérjét.

A fehérjétől hízik az izom. Tömegnövelő az meg a sejttérfogat növelő. Ezeket kell egynap mind a két féléből tejjel, vagy ha azt nem ihatsz vízzel naponta 3 szor :reggel, délben , este. fehérjét és tömegnövelőt.

attól 1 hónap aladt megnősz mint a disznó. csak kondizz hogy izomra hízz és ne hasra (zsírra)

2010. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 clint ***** válasza:
az elöttemszolónak csak annyit, hogy tejjel csak a hülyék isszák de hajrá....
2010. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 clint ***** válasza:

Ha most kezded a kondizást, bőven elég ha eszel húst, tojást és rengeteg szénhidrátot... Egyelőre ezzel foglalkozz, majd ha már nem fejlődsz vegyél tömegnövelőt, mindegy milyent ugyanaz a célja mindnek. De most még ne vegyél mert pénzkidobás, nélküle is ugyanugy fejlődsz mint vele...

Mielőtt az elöttem szoló elkezdene pampogni, 12 éve edzem, aki tejjel issza a tápkieget eléri azt, hogy lelassitja a tápanyagok felszivodását, és nagy részét akadályozza is...

2010. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Heló . Na én adok konkrét választ is . A Jumbo jó nehezen hízóknak , bár mivel elég sz@r az íze , ez gyorsan elrontaná a lelkesedésed . Mivel azt mondtad a pénz nem gond , ajánlanám a Volumass 35-öt . Sok sikert :)
2010. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

az elöttemszolónak csak annyit, hogy tejjel csak a hülyék isszák de hajrá....



Hasznos volt számodra ez a válasz?



A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:59


Aki ezt írta, azt sajnálom hogy ennyire primitív.

Reggeli órákban tejjel szokás inni, de csak annak aki diétázik.

Én már kigyúrtam magam és nem egy konditeremben fordultam meg. Te úgy iszod ahogyan akarod. De mindenki aki kondizik és érdekelt ebben a témában az utánaérdeklődik és megkapja a választ, hogy mivel érdemes azt inni. Szóval mielött okosakat mondanál, menny le egy konditerembe és kérdezd meg a fittnesz edzőt erröl, ér rájössz hogy milyen butaságot mondtál.

2010. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

"Én már kigyúrtam magam és nem egy konditeremben fordultam meg."


Ez tetszett :P:D.. Szerintem is jobb amúgy vízzel, nem értem hogy miért kéne tejjel inni a fehérjét, nem az ízéért kell inni a turmixot.


A kérdezőnek annyit ajánlanék, hogy állítson össze magának egy étrendet aminek az alapja a rizs+csirkemell és edzés utánra vegyen egy tejsavó fehérjét és hozzá szőlőcukrot (dextrózt) és maltodextrint, a tömegnövelők se tartalmaznak többet még esetleg zabpelyhet, de az nem lényeg edzés után és szerintem így azért olcsóbban kijönne.

2010. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 clint ***** válasza:

inkább te menj le okoska, mível te olyan szinten kimutatod, hogy sztem te nem is edzel...

12 éve edzek, sztem akkor neked magömlésed se volt, már pár versenyen is megfordultam, 110 kg vagyok, jóban vagyok nemegy igen ismert testépítővel, nehogy már kioktasson egy ilyen kis csíra... te menj le edzeni, mert amiket irsz abból elárulod,

hogy egyáltalán nem szoktál... Vajon milyen edző tanácsolna olyant, hogy táplálékkiegészítőt tejjel igyak???

Sőt egy normális testépítő nem iszik tejet.... igyad a tejedet és ne okoskodj, mert csak magadat járatod le...

Még neten is olvasgass kicsit, hátha nem kell leégetni magad, ha pofával is ezt tanácsolod vkinek... Ha egy Mass tipusu tömegnövelőt iszol tejjel, na passz kit érdekel egy fos ugyis, csak cukor az egész... De egy normális izomtömegnövelőt amiben van kreatin, vannak jófajta egyéb kiegészitők, azt ha tejjel iszod akadályozod a felszivodást, a gyors izomba jutást.... Ráadásul még a gyomrodat is telíti...

Reggel meg pláne...

2010. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

18:39

te aztán vágod a dolgokat, lehet szteroidokat eszel és azért gyúrtad ki magad,(bár sztem ez kamu) de, hogy a tápkiegekhez lófingnyit nem értesz az tuti...

Hadd idézzem Arnold Schwarzenegger egy interjujából:

-Arnold, maga mennyi tejet iszik naponta?

-Tejet??? Én testépítő vagyok nem kismacsak....

2010. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Ti mindannyian milyen s..g fejek vagytok és okosak egyben.

Üvölt rólatok hogy gyík az agyatok : [link] azt olvasd meg .

Felhasználási javaslat: 1,5-2 dl vízhez, tejhez vagy gyümölcsléhez, adj hozzá egy adagolókanállal Keverd el, vagy rázd shaker-ben 20 másodpercig, vagy amíg teljesen fel nem oldódik és rögtön fogyaszd el.

Bármilyen testsúlycsökkentő program elkezdése előtt kérjen tanácsot kezelőorvosátólEz a termék nem alkalmas betegségek diagnosztizálásra, kezelésére, gyógyítására vagy megelőzésére és nem helyettesíti a napi vegyes étrendet.


Hogyan szedjem a NITRO-TECH-et?

Adj egy vagy két adagolókanál NITRO-TECH-et másfél-három deci hideg vízhez vagy sovány tejhez, és turmixold össze vagy keverd fel. Naponta 1-3 adag NITRO-TECH-et fogyassz (fehérjeszükségletedtől függően). A NITRO-TECH-et azonnal edzés után kell fogyasztani.

[link]


Mennyit:

Napi 1-3 teljes adagot (1-3x100 g).

Milyen folyadékkal:

Bármilyen folyadékkal, de főleg vízzel vagy alacsony zsírtartalmú tejjel.

Mennyi folyadékkal:

Minimálisan 3 dl, de inkább a 4-5 dl ajánlott.

Ritka buták vagytok! Nyugodtan lehet inni tejel!!!!!

Az amelyik 12 éve vagy mit tom én mit kamuzott itt össze, az egy jó nagy bal..f..z! És olyan sügér hogy az már fáj! Mielött okoskodnátok, elötte olvasassatok utána hogy mivel és hogyan lehet használni ezeket és nem álítotok olyanokat amiről nem tudtok semmit.

Amúgy az első levelembe leírtam hogy vagy tejjel vagy vízzel. okoskák. Tejnek nagy a zsírtartalma, azzal nem csak izomba hízik az ember, hanem zsírba is azért nem használják a body bilderek. Mert ők csak izomra híznak,.

de ha a testömeg indexük 19.14 lenne az sovány, ahoz kell zsír is kilókat fölszeddni!! És köztudott hogy a zsírt a leg könyebb átalakítani izommá! Nincs semmi féle felszívódási baromság amiről magyarázól. az a te agyszüleményed. Nem tudom ti milyen kondiba jártok de Én a starfitnes-be ahova jár pl a Rékasi Károly és felesége és még sok más ismert személy is és a konditerem edzője többszörös magyar body bilder bajnok ! Több embert lefogyasztott és kigyúrt. Majd pont ti fogjátok megmagyarázni hogy mi a jó és mi a rosz. hülyeséget beszéltek. szánnivalóak vagytok

2010. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 clint ***** válasza:

tényleg rékasi károly is mennyire jó testépitő...

se..ggfejezni csak itt tudsz mi arc nélkül????

Gyere a vidafittnessbe,vagy a lantos jhonny fittnessbe ott találsz testépitőket is, és megmondják mi hogy helyes... nem mindegy, hogy izomtömeget növelsz vagy fittness formát alakitasz....

A tejben lévő zsir és tejcukor gátolja a fehérjék és a kreatin felszivódását!!! igyad a tejet bazz..g max nem juttatsz az izomba annyi tápanyagot...

Nem az a lényeg, hogy a tápkieg cégek mit irnak a dobozra hanem hogy a nálad okosabb emberek mit mondanak... Mondj egy k..rva testépitőt aki tejet fogyaszt!!!! Rékasi Károly??? Há fekve kinyomom a testsúlya dupláját!!!!!

2010. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!